Käru lisavarustus – millisele kärudele lisatarvikuid teeme?

Oled valinud endale käru, kuid tunned, et käru lisavarustus ei vasta sinu ootustele. Käru kasutusmugavusest midagi siiski puudu. Käruga kaasa tulnud lisatarvikute komplektis ei ole jalakatet, kaarvari võiks olla pikem, käru jalatugi on lühike, vihmakilel ei ole õhuava vms. Need on levinud probleemide, mis on kärulisade abil kerge vaevaga lahendatavad.

Just sellistele vankri ja käru lisatarvikute muredele me Sannale õmblejatega iga päev lahendusi loome. Sannale käru lisavarustus on minu enda disanitud ja neid ei leia kusagilt mujalt. Õmbleme käsitööna just sinu jaoks ja sinu valitud värvi ja mustriga kangastest. Kui õmblusjärjekord võimaldab, pingutame ka selle nimel, et mõni neutraalsetes toonides variant oleks alati ka e-poes kohe saadaval.

Enamus lõikeid on loodud kasutamiseks koos mõne konkreetse käru mudeliga. See tähendab et sama lõikega toode pigem ei pruugi kokku sobida teiste käru mudelitega. Siin nimekirjas on näha käru mudelite valik, millele saab Sannale valikust tooteid tellida. Loodan, et leiad siit just seda, mida vajad.

Kui sooviksid lisavarustust kärule, mis ei ole veel siin nimekirjas, anna oma soovist märku e-kirja teel sannale@sannale.ee või saada sõnum https://www.facebook.com/MinuSannale Vaatame koos, ehk annab ka sinu käru jaoks midagi head välja nuputada.

Shopping Cart
Scroll to Top