Meie lugu

Loodud minu Sannale, valmistatud just Sinule!

Mina olen Meeli. Sanna ema. (Sellest ka nimi Sannale.) Ja mulle meeldib käsitöö. Kohe hirmsasti meeldib. Ja meeldib uute asjade välja mõtlemine. Ma tõsiselt naudin seda, et kui midagi vajan, saan selle oma kätega ise valmis teha. See on minu jaoks aeg iseendale, mõnus rahulik nokitsemine millegi väga ilusa ja hea kallal.

OÜ Sannale
OÜ Sannale

Kui mu esimene poeg sündis, olime temaga nii ametis, et ei jõudnud ise süüagi. Teise poja sündides võis juhtuda, et lisaks lastele, oli ka meil endal mõnikord soe toit laual. Kolmanda lapse kõrvalt jäi aega aga juba suisa üle, nii et oli aega õmmelda lisaks oma perele ka teistele.

Nii siis juhtus, et kui meie pisitütar Lisanna (hüüdnimega Sanna) oli 4-kuune, tegin oma esimesed tellimuse peale õmmeldud satsiretuusid ja sealt saigi Sannale alguse. Peale kaht poissi osutusid satsid, värvid, kohevus ja neiulike kangaste õrn õhulisus minu jaoks endisest hoopis teistsuguseks ja väga inspireerivaks maailmaks.

Ühel hetkel, kui mu oma käru lisadest mulle ei piisanud, avastasin enese jaosk kärulsiade maailma. Ja nii ta läks. Kunagi ühe koduse ema väikese hobina alguse saanud vaikne toimetamine on tänaseks päevaks kasvanud täistööajaga ettevõtmiseks, millel tootevaliku ja kvaliteedi üle olen uhke.

Putukavõrk
Sannale

Tegelikult hoopis muusikapedagoogi hariduse omandanuna olen nüüd OÜ Sannale omanik, lõigete looja, õmbleja ja tootearendaja. Tänaseks päevaks on meid koos minuga kokku 8 õmblejat. Minu ema Anne teeb lamamistoolikatteid, sõbranna Sirli koos Katiga on kärulisade osakonnas. Tiina ja kaks kingseppa aitavad tallakumme teha. Minu abikaasa aitab kodulehe töös hoida ja mina ise valmistan uusi tootemudeleid, möllan eritellimussoovidega ning vastan teie kirjadele.

Enamus siin lehel näha olevatest toodetest on algselt loodud minu Sannale ja meie perele. Oleme neid ise kasutanud, nautinud ja täiendanud nii, et nüüd saame neid pakkuda ka Teile. Nii nagu kasvab meie Sanna ja tema vennased, ning kuidas jõuavad meieni klientide soovid, areneb pidevalt ka Sannale tootevalik ja midagi uut on alati lisandumas.

Mul on väga hea meel, et oled tulnud meie lehele. Loodan, et leiad siit just seda mida otsid. Meil on suur rõõm midagi just SINU jaoks valmistada.

Sannale

Meeli Viljaste