Meie lugu

Loodud minu Sannale, valmistatud just Sinule!

Mina olen Meeli. Sanna ema. Sellest ka nimi Sannale. Ja mulle meeldib käsitöö. Kohe hirmsasti meeldib. Ja meeldib uute asjade välja mõtlemine. Ma tõsiselt naudin seda, et kui midagi vajan, saan selle oma kätega ise valmis teha. See on minu jaoks aeg iseendale, mõnus rahulik nokitsemine millegi väga ilusa ja hea kallal.

OÜ Sannale

Kui mu esimene poeg sündis, olime temaga nii ametis, et ei jõudnud ise süüagi. Teise poja sündides võis juhtuda, et lisaks lastele kokkamisele, oli ka meil endil mõnikord soe toit laual. Kolmanda lapse kõrvalt jäi aega aga juba suisa üle, nii et oli aega õmmelda lii oma perele kui ka teistele.

Nii juhtus, et kui meie pisitütar Lisanna (hüüdnimega Sanna) oli 4-kuune, tegin oma esimesed tellimusel õmmeldud satsiretuusid ja sealt saigi Sannale alguse. Pärast kaht poissi osutusid satsid, värvid, kohevus ja neiulike kangaste õrn õhulisus minu jaoks endisest hoopis teistsuguseks ja väga inspireerivaks maailmaks.

OÜ Sannale

Ühel hetkel, kui mu oma käru lisadest mulle ei piisanud, avastasin enese jaoks kärulisade maailma. Ja nii ta läks. Kunagi ühe koduse ema väikese hobina alguse saanud vaikne toimetamine on tänaseks päevaks kasvanud täistööajaga ettevõtmiseks, millel tootevaliku ja kvaliteedi üle olen uhke.

Algselt hoopis muusikapedagoogi hariduse omandanuna olen nüüd OÜ Sannale omanik, lõigete looja, õmbleja ja tootearendaja. Toodete hulk, mis meilt välja veereb, on kasvanud oluliselt suuremaks, kui ma üksi valmistada jõuaks. Nii on mul pikaajaline ja usaldusväärne koostöö nelja suurepärase, Sannale stiilis kvaliteeti äärmiselt hoolikalt hoidva, õmblejaga. Nemad on Sannale väärtuse väga tähtis osa ja hindan neid kogu hingest! Minu ema Anne teeb lamamistooli katteid, sõbranna Sirli koos Katiga on kärulisade osakonnas. Minu abikaasa aitab kodulehte töös hoida ja mina ise loon uusi tootemudeleid, tegelen eritellimussoovidega ning vastan teie kirjadele.

Enamus siin lehel näha olevatest toodetest on algselt loodud minu Sannale ja meie perele. Oleme neid ise kasutanud, nautinud ja täiendanud nii, et nüüd saame neid pakkuda ka sulle. Nii nagu kasvab meie Sanna ja tema vennased, ning kuidas jõuavad meieni klientide soovid, areneb pidevalt ka Sannale tootevalik.

Mul on väga hea meel, et oled tulnud meie lehele. Loodan, et leiad siit just seda mida otsid. Meil on suur rõõm midagi just SINU jaoks valmistada.

Sannale

Meeli Viljaste

Shopping Cart

Sannale on puhkusel!

Sannale ladu on puhkusel 13.06-22.06. Selles vahemikus tellitud laokaup läheb teele 24.06


Osa õmblejaid töötab ka puhkuse ajal edasi ning endiselt valmivad õigeaegselt (ning liiguvad ka õigeaegselt pakiautomaati) putukavõrgud, porikatted, rattakatted, transpordikotid ja tuuleklapid. Teiste toodete valmimisega tuleb sisse kuni 5 tööpäevane viide kodulehel lubatuga võrreldes.
Ilusat suve!

This will close in 20 seconds

Scroll to Top