Meie lugu

Loodud minu Sannale, valmistatud just Sinule!

Mina olen Meeli. Sanna ema. (Sellest ka nimi OÜ Sannale.) Ja mulle meeldib käsitöö. Kohe hirmsasti meeldib. Ja meeldib uute asjade välja mõtlemine. Ma tõsiselt naudin seda, et kui midagi vajan, saan selle oma kätega ise valmis teha. See on minu jaoks aeg iseendale, mõnus rahulik nokitsemine millegi väga ilusa ja hea kallal.

OÜ Sannale

Kui mu esimene poeg sündis, olime temaga nii ametis, et ei jõudnud ise süüagi. Teise poja sündides võis juhtuda, et lisaks lapsele, oli ka meil endal mõnikord soe toit laual. Kolmanda lapse kõrvalt jäi aega aga juba suisa üle, nii et oli aega õmmelda lisaks oma perele ka teistele. .

Nii siis juhtus, et kui meie pisitütar, hüüdnimega Sanna, oli 4-kuune, tegin oma esimesed tellimuse peale õmmeldud satsiretuusid ja sealt saigi OÜ Sannale alguse. Peale kaht poissi osutusid satsid, värvid, kohevus ja neiulike kangaste õrn õhulisus minu jaoks endisest hoopis teistsuguseks ja väga inspireerivaks maailmaks. Kunagi ühe koduse ema väikese hobina alguse saanud vaikne toimetamine on tänaseks päevaks kasvanud täistööajaga ettevõtmiseks, millel tootevaliku ja kvaliteedi üle olen uhke.

OÜ Sannale

Tegelikult hoopis muusikapedagoogi hariduse omandanuna olen nüüd OÜ Sannale omanik, lõigete looja, õmbleja ja tootearendaja. Tänaseks päevaks on meil koos minuga kokku 4 õmblejat, kellel on kamba peale kokku 14 last. Minu ema Anne teeb lamamistoolikatteid, sõbranna Sirli ja Liina on kärulisade osakonnas ja mina valmistan uusi tootemudeleid, möllan satside ja eritellimussoovidega.

Enamus siin lehel näha olevatest toodetest on algselt loodud minu Sannale ja meie perele. Oleme neid ise kasutanud, nautinud ja täiendanud nii, et nüüd saame neid pakkuda ka Teile. Nii nagu kasvab meie Sanna ja tema vennased, ning kuidas jõuavad meieni klientide soovid, areneb pidevalt ka OÜ Sannale tootevalik ja midagi uut on alati lisandumas.

Mul on väga hea meel, et oled tulnud meie lehele. Loodan, et leiad siit just seda mida otsid. Meil on suur rõõm midagi just SINU jaoks valmistada.

Meeli Viljaste OÜ Sannale

Meeli Viljaste