Sannale disainitud tooteid, mis on loodud kasutamiseks kasutamiseks koos Thule Urban Glide 2 ja Glide 2 käruga

Thulel on väga erilise kujuga käru. Selle pikk istumisosa, lühike seljaosa ja pikk kaarvari on põhjused, miks Thule lõiked on enamasti teiste kärude lõigetest oluliselt erinevad.

Kui Sinu laps sõidab Thule UG2 või Glide 2 käruga, siis siin on meie toodete valik, mis on loodud kasutamiseks koos nende kärudega.

Sannale putukavõrk, mis katab kogu käru nii eest kui tagant ja lisaks kinnitub klambrite abil veel käru põhja allagi. Korralikult kinnine sääsekaitse Sinu lapsele, täpselt UG2 käru mõõtudes.

Sannale käru esiosa kattev putukavõrk. Sooviksid kärmelt paigaldatavat ja võimalikult minimalistliku disainiga sääsevõrku? See ongi just see.

Kaarvarju pikendus UG2 istumisosale

Sannale pikk jalatugi / jalatoe pikendus pikendab käru jalaosa nii, et ka pikemal lapsel on kärus mõnus magada. Jalatuge saab mugavalt hoiustada seljatoe taga asuvas hoiutaskus.

Sannale pikk jalakate sobib suurepäraselt ka päris pikale lapsele. Avaram alt reguleeritava pikkusega jalakate, mille tuulepaneeli abil saab suure tuisuga lapsele kärusse mõnusalt tuulevaba pesa tekitada.

Sannale jalakate on tuule- ja piisakindel. See kaitseb Sinu last tuule ja külma eest. Jalakatte disain on täpselt käru kuju järgi tehtud ja istub käru peale kui valatult. Kuna jalakate ulatub täpselt jalatoeni, sobib see lõige hästi lapsele, kelle jalad ulatuvad kuni käru enda jalatoeni.

Vihmakile kott Thule Urban Glide 2 originaal vihmakile mõõtudele. Vetthülgavast kangast vihmakile kott kinnitub käru raamile krõpsude abil.

Sannale vihmakile on suure õhuavaga, katab kenasti kogu käru, on väikeseks kokku pakitav, helkuritega ja hoiukott on komplektiga kaasas.

Rattakatted, mis koguvad pori endasse. Nii on Sinu esik ja auto mõnusalt puhtad. Esirataste kate on krõpsuga avatav, et sobituda UG2 ratta disainiga. Mõõdud on täpselt kärule sobilikud.

Sannale lühike jalatugi / jalatoe klambrid on ideaalne käru lisa väikesema lapse puhul, kes veel jalaosa pikendust ei vaja. See võimaldab käru enda jalatoe üles tõsta, olles ise peaaegu nähtamatuna käru all alati ootevalmis. Ei mingit lisasättimist.

Sannale jalatugi, loodud kasutamiseks koos Thule Urban Glide 2 jalutuskäruga

Topsihoidja XL, disanitud kasutamiseks koos Thule UG2 raamiga.

Topsihoidja jalutuskärule XL

Sannale kärupehmendus, mis sobib täpselt käru mõõtude ja rihmade asukohaga. Puuvillane nahasõbralik kattekangas ja veekindel kunstahast kannaosa kaitsevad sinu käru ja annavad sellele omanäolise välimuse.

Sannale kärupehmendus loodud kasutamiseks koos Thul Urban Glide 2 käruga

Sannale suur käru transpordikott on loodud kasutamiseks kasutamiseks koos Thule Urban 2 Glide käruga ja mahutab selle mugavalt. Kandesangad on õmmeldud ühedetailsena koti põhja alt läbi. Nii ei ole käru raskus mitte koti kangal vaid tugevatel kanderihmadel.

Turvakaare kate. Stiilse välimusega kate muudab sinu käru turvakaare lihtsalt hooldatavaks.

Sannale turvakaare kate loodud kasutamiseks koos Thule Urban Glide 2 käruga

Rihmapehmenduste katted

Thule enda rihmapehemndused käivad käru küljest ära kaunis keerukalt. Rihmapehmenduste katetega lahendad kiirelt ja lihtsalt probleemi, kuidas hoida rihmakatted puhtana. Katted kinnituvad ümber originaal rihmapehmenduste krõpsupaelaga ja on masinas pestavad.

Kõik need kärulisad on disainitud kasutamiseks just koos Thule Urban Glide 2 ja Urban Glide käruga ja need ei sobi kokku teiste käru mudelitega. Kui vajad lisasid teist marki kärule, vaata meie millistele kärudele veel lisavarustust teeme.

Vaata ka meie universaalseid lisasid, mida saab samuti kasutada koos Thule kärudega.

Shopping Cart
Scroll to Top