Sannale lükkesanga kate – kas ka minu kärule?

Lükkesang, lükkaja, tõmbaja, rool, sang, raam, käepide, käetoe raam või kõiguti?

Nimeta seda detaili ükskõik kuidas, aga kasutus on neil kõigil üks. See on see osa kärust, millest sa kätega kinni hoiad ja kus su kätel peaks olema mugav!

Sannale lükkesanga katted on õmmeldud käsitööna ilmastikukindlast ja tugevast kvaliteetsest kunstnahast, mida on käe all mõnus katsuda. See on hoolikas ja ülitäpselt mõõte järgiv töö, mille tulemusena sünnivad katted, mis sobivad kärule nagu valatult!

Milleks minu kärule lükkesanga kate?

* Sooviks veidi värvi või vaheldust oma kärule

Kunstnahkade valikus on mõnusalt värvikaid ja vähem värvikaid variante, mille seest enda lemmik leida ja sel viisil oma kärule isikupära ja just sinule omast stiili edasi anda! Vahel on isegi üllatav, kui palju nahatatud detailid käru välimusele juurde saavad anda.

* Vigastatud lükkesanga uuendamiseks

Lükkesanga katted on parim lahendus, kui sul on käru lükkesang on vigastatud. Uued katted saad ise oma kodus punuda olemasolevate katete peale. Nii saad umbes tunni ajaga oma enne kurva välimusega kärust justkui uued ja äsja tehasest välja veerenud lükkesangaga käru.

* Vahtkummi tunne ei ole naha vastas mõnus

Kui sinu käru originaal lükkesang on nahaga katmata ja sulle ei meeldi nätske vahtkummi tunne vastu kästi, siis saab lükkesanga katetega selle hõlpsalt mõnusaks muuta

Kas valmistame lükkesanga katteid kõikidele kärudele?

Mitte päris. Aga peaaegu kõikidele kärudele. Seda seepärast, et õmbleme katted nagunii igale kärule spetsiaalselt just selle ühe konkreetse käru jaoks tehtud mõõtude järgi.

Need käru mudelid, mis on juba minu laualt läbi käinud, nende lõigete tegemise valemid on juba testitud ja paigas ning enamasti on meil ka klientidelt saadud fotod katetest käru küljes. Kui leiad allpool nimistust ka enda käru, siis tead, et see käru mudel on meil juba läbi katsetatud.

Kui sinu käru siiski veel seal nimistus ei ole, on siiski väga hea tõenäosus, et saame katted siiski valmistada., sest oskan teha katteid KÕIKIDELE kärudele, millele sobivad otstest SIRGED katted. See tähendab, et ükski nupp ei ole lükkesangal ehitatud otse lükkesanga sisse. Kui see nii on, siis saame katteid teha. Saada vaid oma soov teele ja saadame vastu mõõtmisjuhendi.

Milliste käru mudelitega oleme Sannale katteid juba testinud?

Universaalne – kõikidele käru mudelitele

Vali see variant siis, kui sinu käru täpset mudelit allpool veel näha ei ole.

Baby Jogger

Bugaboo

Bumbleride

Cybex

Emmaljunga

Mamas&Papas

Noordi

Thule

Venicci

Kui sinu käru lükkesangale ei ole veel lõiget loodud, vali mdeliks “Universaalne”. Kui kahtled, kas meie katted sulle sobivad, saada lükkesangast eri nurkade alt pilte ja ma vaatan, kas annaks ka sellele kärule katteid teha Selleks kirjuta e-kiri sannale@sannale.ee või saada sõnum FB: MinuSannale

Shopping Cart

Sannale on puhkusel!

Sannale ladu on puhkusel 14.07-22.07. Selles vahemikus tellitud laokaup läheb teele 24.07.


Osa õmblejaid töötab ka puhkuse ajal edasi ning endiselt valmivad õigeaegselt (ning liiguvad ka õigeaegselt pakiautomaati) putukavõrgud, porikatted, rattakatted, transpordikotid ja tuuleklapid. Teiste toodete valmimisega tuleb sisse kuni 5 tööpäevane viide kodulehel lubatuga võrreldes.
Ilusat suve!

This will close in 20 seconds

Scroll to Top