Sannale lükkesanga kate Cybex Balios S kärule

Cybex Balios S käru jaoks loodud lükkesanga katte komplekt on nii kenasti lükkesanga järgi disainitud, et jääb mulje, nagu oleks see juba koos käruga kaasa tulnud.

Katte saad ise oma kodus kärule peale punuda ja ei pea käru selleks kuhugi tooma. Katteid tellides saadame sulle mõõtmisjuhendi, mille järgi joonestame lõiked ja õmbleme katted, mis sobivad täpselt sinu kärule!


Värvivalik

Vali endale sobilik kunstnaha variant SIIT! Nii teame, millisest nahast lükkesanga katet sulle õmmelda.

Hooldusjuhend

Puhasta niiske lapiga või seebi ja veega. NB! Ära kasuta alkoholi sisaldavaid desinfitseerimisvahendeid. Need panevad kunstaha murenema.

Paigaldusjuhend

Lükkesanga katte saad ise oma kodus kärule peale punuda. Kattega koos saadame sulle ka punumisnöörid, nõela ja üksikasjaliku punumisjuhend teksti, fotode ja videona.

Vaata videost, kuidas katte punumine välja näeb.

Klientide tagasiside


Liisa: “Red is new black! Sai must igav vaht käepide tehtud nähtavaks mega ägedaks punaseks. Cybex balios s lux ferrari edition + veel punane putukavõrk ka sannale toodetud väga äge match”

Sannale lükkesanga kate ja putukavõrk Balios S kärule (2 of 2)-2
Sannale lükkesanga kate Cybex Balios S kärule

Triin: “Tellisin mingi aeg oma Cybex Balios S kärule uued lükkesanga katted. Tükk aega võtsin hoogu, aga nüüd on lõpuks uued katted ka peale punutud. Mulineega sain hakkama nii, et mõlemale poole läks üks ära ning isegi topelt punumise suutsin ära selle ühega ära teha. Õmblemisoskus pole mul just eriliselt kiita, aga isegi minusugune kobakäpp sai täitsa hakkama. Lükkesang näeb välja nagu uus ning olen sellega nii rahul. Annab kärule kohe palju ilusama ning viisakama väljanägemise. Suur tänu ning mõnusat õmblemist Teile edaspidiseks.”


Vaata ka meie teisi tooteid mida oleme loonud kasutamiseks koos Cybex Balios S käruga ja universaalseid lisasid, mida sobivad samuti kasutamiseks koos Cybex Balios S  käruga.

Soovid katet teisele käru mudelile? Vaata kogu lükkesanga katete mudelite valikut SIIT.

Shopping Cart

Sannale on puhkusel!

Sannale ladu on puhkusel 13.06-22.06. Selles vahemikus tellitud laokaup läheb teele 24.06


Osa õmblejaid töötab ka puhkuse ajal edasi ning endiselt valmivad õigeaegselt (ning liiguvad ka õigeaegselt pakiautomaati) putukavõrgud, porikatted, rattakatted, transpordikotid ja tuuleklapid. Teiste toodete valmimisega tuleb sisse kuni 5 tööpäevane viide kodulehel lubatuga võrreldes.
Ilusat suve!

This will close in 20 seconds

Scroll to Top