Sannale lükkesanga kate Bugaboo Donkey 2 kärule

Bumbleride Bugaboo Donkey 2 käru jaoks loodud lükkesanga katte komplekt on nii kenasti lükkesanga järgi disainitud, et jääb mulje, nagu oleks see juba koos käruga kaasa tulnud.

Katte saad ise oma kodus kärule peale punuda ja ei pea käru selleks kuhugi tooma. Katteid tellides saadame sulle mõõtmisjuhendi, mille järgi joonestame lõiked ja õmbleme katted, mis sobivad täpselt sinu kärule!


Värvivalik

Vali endale sobilik kunstnaha variant SIIT! Nii teame, millisest nahast lükkesanga katet sulle õmmelda.

Hooldusjuhend

Puhasta niiske lapiga või seebi ja veega.

NB! Ära kasuta alkoholi sisaldavaid desinfitseerimisvahendeid. See paneb kunstaha murenema.

Paigaldusjuhend

Lükkesanga katte saad ise oma kodus kärule peale punuda. Kattega koos saadame sulle ka punumisnöörid, nõela ja üksikasjaliku punumisjuhend teksti, fotode ja videona.

Vaata videost, kuidas katte punumine välja näeb.

Klientide tagasiside

Marju: “Tellisin nahatamise komplekti, kuna suutsin originaal kattele augu sisse teha, kui käru autost välja tõstsin. Ja pruun nahk sobib väga ilusti käru enda tooniga kokku. Enam rohkem rahul ei saa olla.”

Sannale lükkesanga katted Bugaboo Donkey 2 kärule-

Aira: “Kurvid jäid ilusti. Need uued katted on küll õhemad , aga no üldpilt on ikka kõvasti viisakam kui enne oli. Vanad olid ikka nii kulunud.”

Bugaboo Donkey lükkesanga kate

Vaata ka meie teisi tooteid mida oleme loonud kasutamiseks koos Bugaboo käruga ja universaalseid lisasid, mida sobivad samuti kasutamiseks koos Bugaboo Donkey 2 käruga.

Soovid katet teisele käru mudelile? Vaata kogu lükkesanga katete mudelite valikut SIIT.

Shopping Cart
Scroll to Top