Sannale lükkesanga kate, loodud kasutamiseks koos Thule Urban Glide 3 käruga

Sannale Thule Urban Glide 3 käru jaoks loodud lükkesanga katte komplekt on nii kenasti lükkesanga järgi disainitud, et jääb mulje, nagu oleks see juba koos käruga kaasa tulnud.

Katte saad ise oma kodus kärule peale punuda ja ei pea käru selleks kuhugi tooma. Lükkesanga mõõdud on meil juba olemas, nii et tellides midagi mõõtma ei pea.


Värvivalik

Vali endale sobilik kunstnaha variant SIIT! Tellides lisa valitud naha variant 0.- maksumusega ostukorvi või ostukorvis kommentaaride reale. Nii teame, millisest nahast lükkesanga katet sulle õmmelda.

Hooldusjuhend

Puhasta niiske lapiga või seebi ja veega.

NB! Ära kasuta alkoholi sisaldavaid desinfitseerimisvahendeid. See paneb kunstaha murenema.

Paigaldusjuhend

Lükkesanga katte saad ise oma kodus kärule peale punuda. Kattega koos saadame sulle ka punumisnöörid, nõela ja üksikasjaliku punumisjuhend teksti, fotode ja videona.

Vaata videost, kuidas katte punumine välja näeb.

Klientide tagasiside

Kristel: “Thule Urban Glide 3 kärunina kaitse on ideaalne ise vankrisse roniva lapse puhul. Lisaks ei kriibi ka vankrit kokku/lahti tehes plastikut ära.”

Sannale lükkesanga kate loodud kasutamiseks koos Thule Urban Glide 3 käruga 1

Vaata ka meie teisi tooteid mida oleme loonud kasutamiseks koos Thule Urban Glide 3 käruga ja universaalseid lisasid, mida sobivad samuti kasutamiseks koos UG2 käruga.

Soovid lükkesanga katet teisele käru mudelile? Vaata kogu lükkesanga katete mudelite valikut SIIT.

Korduma kippuvad küsimused punumise kohta

Shopping Cart
Scroll to Top