Sannale lükkesanga kate Cybex Priam kärule

Cybex Priam käru jaoks loodud lükkesanga katte komplekt on nii kenasti lükkesanga järgi disainitud, et jääb mulje, nagu oleks see juba koos käruga kaasa tulnud.

Katte saad ise oma kodus kärule peale punuda ja ei pea käru selleks kuhugi tooma. Katteid tellides saadame sulle mõõtmisjuhendi, mille järgi joonestame lõiked ja õmbleme katted, mis sobivad täpselt sinu kärule!

NB! Sobib Priami mudelitele, millel on lükkesang kahes eraldi osas, nagu fotodel näha oleval Priamil. Kui sinu kärul on lükkesangakate ühes osas ja nupp selle keskel, me kahjuks lükkesanga katete hetkel ei paku.


Värvivalik

Vali endale sobilik kunstnaha variant SIIT! Nii teame, millisest nahast lükkesanga katet sulle õmmelda.

Hooldusjuhend

Puhasta niiske lapiga või seebi ja veega. NB! Ära kasuta alkoholi sisaldavaid desinfitseerimisvahendeid. Need panevad kunstaha murenema.

Paigaldusjuhend

Lükkesanga katte saad ise oma kodus kärule peale punuda. Kattega koos saadame sulle ka punumisnöörid, nõela ja üksikasjaliku punumisjuhend teksti, fotode ja videona.

Vaata videost, kuidas katte punumine välja näeb.Vaata ka meie teisi tooteid mida oleme loonud kasutamiseks koos Cybex Priam käruga ja universaalseid lisasid, mida sobivad samuti kasutamiseks koos Cybex Priam  käruga.

Soovid katet teisele käru mudelile? Vaata kogu lükkesanga katete mudelite valikut SIIT.

Shopping Cart
Scroll to Top