Sannale lükkesanga kate, loodud kasutamiseks koos Thule Urban Glide 4 käruga

Sannale Thule Urban Glide 4 käru jaoks loodud lükkesanga katte komplekt on nii kenasti lükkesanga järgi disainitud, et jääb mulje, nagu oleks see juba koos käruga kaasa tulnud.

Katte saad ise oma kodus kärule peale punuda ja ei pea käru selleks kuhugi tooma. Lükkesanga mõõdud on meil juba olemas, nii et tellides midagi mõõtma ei pea.


Värvivalik

Vali endale sobilik kunstnaha variant SIIT! Tellides lisa valitud naha variant 0.- maksumusega ostukorvi või ostukorvis kommentaaride reale. Nii teame, millisest nahast lükkesanga katet sulle õmmelda.

Hooldusjuhend

Puhasta niiske lapiga või seebi ja veega.

NB! Ära kasuta alkoholi sisaldavaid desinfitseerimisvahendeid. See paneb kunstaha murenema.

Paigaldusjuhend

Lükkesanga katte saad ise oma kodus kärule peale punuda. Kattega koos saadame sulle ka punumisnöörid, nõela ja üksikasjaliku punumisjuhend teksti, fotode ja videona.

Vaata videost, kuidas katte punumine välja näeb.

Vaata ka meie teisi tooteid mida oleme loonud kasutamiseks koos Thule Urban Glide 4 käruga ja universaalseid lisasid, mida sobivad samuti kasutamiseks koos UG4 käruga.

Soovid lükkesanga katet teisele käru mudelile? Vaata kogu lükkesanga katete mudelite valikut SIIT.

Korduma kippuvad küsimused punumise kohta

Shopping Cart

Sannale on puhkusel!

Sannale ladu on puhkusel 14.07-22.07. Selles vahemikus tellitud laokaup läheb teele 24.07.


Osa õmblejaid töötab ka puhkuse ajal edasi ning endiselt valmivad õigeaegselt (ning liiguvad ka õigeaegselt pakiautomaati) putukavõrgud, porikatted, rattakatted, transpordikotid ja tuuleklapid. Teiste toodete valmimisega tuleb sisse kuni 5 tööpäevane viide kodulehel lubatuga võrreldes.
Ilusat suve!

This will close in 20 seconds

Scroll to Top