Sannale vihmakilede mudelivalik

Meie valikus on terve hulk erineva disainiga käru vihmakile mudeleid. Kõik need on täpselt mõne käru mudeliga koos kasutamiseks loodud. Kaare kuju ja pikkus, küljejoon, kinnitused, kllapid, kummid ja kujundus on mõeldud just konkreetse käru mudeli jaoks. Sannale vihmakile sobib seega vaid sellele kärule, millele on lõige loodud.

Miks on Sannale vihmakiled just sellised? Millele tuginedes olen lõiked loonud? Loe täpsemalt Sannale vihmakilede saamisloost.

Soovid mõtteid vihmakile värvuse otsustamisel? Millised näevad erinevad kangad kärude peal vihmakilena välja? Kas valida vihmakate üleni ühes toonis, või hoopis kaarvari ja jalaosa eri tooni? Vaata Sannale vihmakilede galeriid.

Milliste käru mudelitega koos kasutamiseks oleme vihmakile loonud?


Baby Jogger

Beemoo

Bumbleride

Easywalker

Emmaljunga

Joie

Milli

Mountain Buggy

Phil&Teds

Thule

Valco Baby


Kui Sinu soovitud mudelit e poes veel ei ole, siis ei ole meil veel kahjuks sinu mudelit pakkuda. Kõik meie vihmakile mudelid on omavael mõõtudelt kaunis erinevad ja kindlam oleks siis aeg kokku leppida ja oma käruga Jälgimäele mõõtmiseks kohale saabuda. Siin on võimalik laos olevaid variante oma kärule peale proovida. Või kui siiski midagi ei sobi, siis 1-2 tunnise tööaja ja +10.- lisatasuga valmistan uue lõike, mis sobib täpselt Sinu käru mõõtudega. Selleks saada sõnum https://www.facebook.com/MinuSannale või e-kiri sannale@sannale.ee ja vaatame koos, kas leiame sobiva lahenduse.

Meeli Viljaste

Shopping Cart
Scroll to Top