Sannale vihmakile, loodud kasutamiseks koos vankrikorviga Thule Double käruga

  • sobib kasutamiseks nii ühe vankrikorviga kui ka kahe istumisosaga.
  • vihmakile kuju on hoolikalt Thule Double käru pealt mõõdetud ja sobib täpselt kokku just selle käru mudeliga
  • mugav hoiustada komplektiga kaasa tulevas vihmakile kotis
  • vihmakile kotil on krõpsupaeltest kinnitused, millega saad koti käru külge kinnitada. Nii on vihmakile sinuga alati kaasas
  • hoolikalt valitud asukohtadega helkurid teevad käru pimedas hästi nähtavaks
  • ainulaadne disain, Sannale loodud lõige mida saab tellida vaid meilt ja mille valmistame käsitööna just Sinu jaoks


Vihmakilel ei ole õhuava kohti, kuidas lapsed õhku saavad?

Korv+istumisosa Double vihmakile variandil jah ei ole õhuavasid. Kui päris aus olla, ma ise ka ei tea, kuidas see nii toimida saab aga klientide sõnul toimib. Lõikel on alumised ääred sarnased Thule originaalkilega, millel ka ei ole õhuavasid. Ka nendest originaalkiledest ei saa ma hästi aru, et kust laps õhku saab, aga tundub et siiski saab. Nii nende kilel kui sellel suurel kilel siin on alt äärest ülekate käru kangaga hästi väike. Tundub, et ju siis õhk pääseb kärusse sealt. Keegi meie kinniste kilede kasutajatest ei ole õnneks kurtnud, et kile läheb uduseks, et oleks ebamugav olnud kasutada, ega et lastel oleks olnud umbne. Kogu tagasiside, mida saanud olen on olnud positiivne. Miks se nii on, sellest pole mul endal ka aimu.

Ma ise kindlasti eelistaksin suure õhuavaga varianti, kust näen oma silmaga kust laps oma õhu saab. Sellist varianti, mis oleks korv+istumisosa JA suur õhuava, seda ma ei ole kahjuks suutnud välja mõtelda. Mis iganes pidi ka lähenen, ikka tekib sinna mingi koht, kust vesi saaks käru sisse voolama hakata ja kile ei täidaks oma eesmärki.

Õnneks see pealt kinnine vihmakile siiski toimib ja kliendid on rahul. Kuna Thule ise sellist vihmakatet ei paku, siis korv+istumisosa variandina on meie vihmakile variant sisuliselt asendamatu, kui vihma eest oleks vaja varjata nii korvi kui suuremat last.


Vihmakile värvivariandid

Vihmakile värvuse saad ise valida. Kas tagasihoidlik must, või hoopis midagi kärts-mürts värvilist?

Vihmakile ostukorvi pannes lisa juurde ka vihmakile kangas. Nii teame, mis värv vihmakile Sulle õmmelda.


Materjalid

  • Kangaosa on valmistatud 0,1mm, 70g/m2 alt hõbedast nailonkangast, mille taustkangas on UV kindel, veekindlus 1000mm, kulumiskindlus 20 000 Martingale.
  • Aknakile on valmistatud 0,3mm, 382g/m2, külmakindlast UV-kaitsega PVC materjalist.vihmakile hooldusjuhis

Klientide tagasisid:

Mari-Liis: “Thule Double vankrikorviga kasutamiseks vihmakile tundus mulle piltidelt veidi kahtlane, aga kuna ilma ka ikka hakkama ei saa, siis otsustasin tellida. Olen meeldivalt üllatunud, kile hoiab täpselt käru kuju järgi ja see läbipaistev osa on pehme ja langev, kartsin algul, et on kuidagi jäik vms.”


Vaata ka teisi tooteid, mida oleme loonud kasutamiseks Thule Double käruga.

Soovid vihmakile teisele käru mudlile? Vaata kogu vihmakilede mudelivalikut!

Shopping Cart

Sannale on puhkusel!

Sannale ladu on puhkusel 13.06-22.06. Selles vahemikus tellitud laokaup läheb teele 24.06


Osa õmblejaid töötab ka puhkuse ajal edasi ning endiselt valmivad õigeaegselt (ning liiguvad ka õigeaegselt pakiautomaati) putukavõrgud, porikatted, rattakatted, transpordikotid ja tuuleklapid. Teiste toodete valmimisega tuleb sisse kuni 5 tööpäevane viide kodulehel lubatuga võrreldes.
Ilusat suve!

This will close in 20 seconds

Scroll to Top