Miks valida Sannale vihmakile?

Kõik Sannale vihmakilede lõiked on minu enda loodud. Ainulaadne disain on hoolikalt läbi mõeldud ja kasutajate peal testitud. Sannale loodud lõigetega vihmakatteid saab tellida vaid meilt ja valmistame neid käsitööna just Sinu jaoks. Mina ja mu õmblejad anname endast parima, et teha Sulle KÕIGE PAREM vihmakile, mis kärul olla saab.

Üks eriti hea vihmakile peaks olema:

  • Suure õhuavaga, et lapsel oleks kärus piisavalt õhku ja ta tunneks end mugavalt ja naudiks kärus olemist
  • Täiesti veekindel . Vihmakilesid valmistame õhukesest ja kvaliteetsest vettpidavast kangast. (0,1mm 70g/m2 alt hõbedasest nailonkangast, mille taustkangas on UV kindel, veesammas 1000mm, kulumiskindlus on üle 50000 Martindale.) Testisime kangast, riputades sellesse mitu kilo vett mitmeks tunniks ja kangas ei lasknud piiskagi läbi. Vihmakilede lõiked on tehtud nii, et võimalikult suured pinnad, eriti just ülalt alla suunas, oleksid ilma-nõela-pistmata, et veekindla kanga kvaliteeti maksimaalselt ära kasutada. Õmmeldes kasutame veekindlate kangaste õmblemiseks loodud microtex nõelu, mis jätavad kangasse võimalikult väikesed augud. Nii saame olla kindlad, et ka tugeva vihasaju korral on käru ja laps vee eest kaitstud.
  • Kokku pakituna pisike. Vihmakile kangas on väga veekindel, kuid samas nii õhuke, et kotti pakituna võtab pakikorvis meeldivalt vähe ruumi.
  • Hoiukotiga. Meie vihmakiled tulevad komplektis nöörkinnitusega hoikukotiga, millel on külgedel krõpsupaelad, mille abil saab koti käru raami külge kinnitada. Nii ei unune see kunagi vihmaga tuppa.

Vihmakatte mudelite loomisel arvestan, et vihmakile kataks täislamava seljatoega käru tagant 5-10cm ja külgedelt 2-5 cm käru kangaosa ja ulatuks käru ääre alla.

Sannale vihmakile

Eest on vihmakile nii pikk, et ka pikem laps soojakotis mahuks kenasti vihmakile alla ära. Lõikeid tehes olen planeerinud, et vihmakile esiäär jääb jalatoe alla või lapsele põlveõndlasse, nii et lapse jalad jäävad justkui vee- ja tuulekindlasse kotti. Kuid kliendid kasutavad ka esiäärt ratta juures ja tundub et saab kasutada mõlemat pidi.


Kaarvarju juures on vihmakile 5-10 käru täisavatud kaarvarjust pikem. Nii on kindel, et kaarvarju kangas on kaitstud, kuid lapsel on siiski piisavalt õhku, et end kärus mugavalt tunda.

Thule Urban Glide Double vihmakile
Sannale vihmakile Thule Urban Glide Double käruga

Vihmakilesid valmistame tellimisel iga kliendi soovidele vastavalt just tema soovitud värvuses ja lisavarustuses. Kõik Sannale vihmakilede mudelid leiad meie e poest.

Kui Sinu soovitud mudelit e poes veel ei ole, siis ei ole meil veel kahjuks sinu mudelit pakkuda. Kõik meie vihmakile mudelid on omavael mõõtudelt kaunis erinevad ja kindlam oleks siis aeg kokku leppida ja oma käruga Jälgimäele mõõtmiseks kohale saabuda. 1-2 tunnise tööaja ja +10.- lisatasuga valmistame lõike, mis sobib täpselt Sinu käru mõõtudega.

Vihmakile lisad

Sannale vihmakilega tuleb alati kaasa vihmakile hoiustamise kott. See on nöörkinnitusega suletav ja kinnitub krõpsupaeltega käru raami külge. Nii on vihmakile alati käruga kaasas, kuid ei võta samal ajal ruumi pakikorvis. Kott on õmmeldud samast kangast, mis vihmakile ja seda ei ole vaja tellimusele lisada, see on vihmakilega igal juhul kaasas.

Nöörkinnituse ja krõpsudega vihmakile kott
Nöörkinnituse ja krõpsudega vihmakile kott
Nöörkinnituse ja krõpsudega vihmakile kott

Soovi korral on tellides võimalik nöörkinnitusega kott asendada lukuga koti vastu. See on veidi toekamast ja tugevamast veekindlast musta värvi impregneerkangast valmistatud stiilse välimusega kott.

Vihmakile kott Bumbleride Era originaalkilele
Luku ja krõpsudega vihmakile kott
Must vihmakile kott
Vihmakile kott

Väga mugav vihmakile lisa on lukk kile esiosal. Nii on mugav kile maha võtmata last kärust välja võtta. Lukk on kaetud veekindla klapiga, et luku avamine ei muudaks halvemaks vihmakile vettpidavust.

thule urban glide 2 vihmakile
Eest lukuga avatav vihmakile

Osadel käru mudelitel on võimalik kaarvarjule lisada läbipaistev aken ja seda kattev magnetitega sulguv pimendusklapp. Nii saad käru kaarvarjus olevat akent kasutada ka siis, kui väljas sajab või tuiskab.

aken vihmakile kaarvarjus
Vihmakile kaarvarjus asuv läbipaistev aken on pimendamiseks suletav magnetitega klapiga.

Soovid mõtteid vihmakile värvuse otsustamisel? Millised näevad erinevad kangad kärude peal vihmakilena välja? Kas valida vihmakate üleni ühes toonis, või hoopis kaarvari ja jalaosa eri tooni? Vaata Sannale vihmakilede galeriid.


Kui vajaksid abi vihmakile mudeli valimisel, või nõuannet värvivaliku osas, saada sõnum https://www.facebook.com/MinuSannale või e-kiri sannale@sannale.ee ja vaatame koos, kas leiame sobiva lahenduse.

Meeli Viljaste

Shopping Cart

Sannale on puhkusel!

Sannale ladu on puhkusel 14.07-22.07. Selles vahemikus tellitud laokaup läheb teele 24.07.


Osa õmblejaid töötab ka puhkuse ajal edasi ning endiselt valmivad õigeaegselt (ning liiguvad ka õigeaegselt pakiautomaati) putukavõrgud, porikatted, rattakatted, transpordikotid ja tuuleklapid. Teiste toodete valmimisega tuleb sisse kuni 5 tööpäevane viide kodulehel lubatuga võrreldes.
Ilusat suve!

This will close in 20 seconds

Scroll to Top