Sannale jalakate – milline enda kärule valida?

Meie valikus on terve hulk erineva disainiga jalakatete mudeleid. Suurem osa neist on täpselt mõne käru mudeliga koos kasutamiseks loodud. Jalakatte detailid, stiil ja kujundus on siis nagu valatult käru kujuga kooskõlas. Vali selline mudel vaid siis, kui soovid seda kasutada täpselt sama käruga, mille jaoks lõike disainisime. Nii saame olla kindlad, et tulemus jääb just selline nagu plaanitud. Teiste kärudega need mudelid tõenäoliselt kokku ei sobiks.

Kui aga sinu kärule ei ole eraldi jalakatte disaini loodud, vali meie universaalne jalakatte mudel. Selle oleme loonud sellise, et seda saab sobitada kokku väga erinevate kärudega. Kinnitused on jalakatte peal ümber tõstetavad, et sobituda just sinu käru karkassi kujuga. Jalakatte pikkuse ja laiuse saad tellides ise valida.

Miks on Sannale jalakatted just sellised? Millele tuginedes oleme lõiked loonud? Loe täpsemalt Sannale jalakatete saamisloost.

Telli jalakate e-poest!

Milliste käru mudelitega koos kasutamiseks oleme jalakatted loonud?

Vaata siit jalakatete mudelite täpset kirjeldust ja fotogaleriid.


Universaalne, kõikidele kärudele

Sannale jalakate universaalne

Univesaalne jalakate

Valmistame KÕIKDIELE käru mudelitele just Sinu soovitud mõõtudes!

Baby Jogger

Bugaboo

Bumbleride

Bumbleride Indie Twin laiem variant

Sannale jalakate Bumbleride Indie Twin kärule

Bumbleride Indie Twin kitsam variant

Cybex

Easywalker

Emmaljunga

Joie

Moon

Mountain Buggy

Phil&Teds

Thule

Shopping Cart

Sannale on puhkusel!

Sannale ladu on puhkusel 14.07-22.07. Selles vahemikus tellitud laokaup läheb teele 24.07.


Osa õmblejaid töötab ka puhkuse ajal edasi ning endiselt valmivad õigeaegselt (ning liiguvad ka õigeaegselt pakiautomaati) putukavõrgud, porikatted, rattakatted, transpordikotid ja tuuleklapid. Teiste toodete valmimisega tuleb sisse kuni 5 tööpäevane viide kodulehel lubatuga võrreldes.
Ilusat suve!

This will close in 20 seconds

Scroll to Top