Sannale jalakate pikale lapsele. Loodud kasutamiseks koos Thule Urban 2 Glide või Urban Glide käruga.

 • softshellkangast jalakate on tuule- ja piisakindel
 • muudab käru ava kinnisemaks, tekitades lapsele käru sisse mõnusa tuulekindla pesa
 • saab paigaldada nii tuuleklapiga kõrgema variandina, kui ka allapoole, kui laps soovib käsi üle jalakatte ääre hoida
 • kiire ja lihtne paigaldus käru raami ümber
 • komplektis on mitmeid erinevaid kinnitusklambreid, mille seast saad valida endale sobivaima
 • küljele piisavalt lai, et tuul ei ulatu lapseni puhuma
 • piisavalt pikk, nii et jalakate ulatub ümber lapse jalgade võimalikult kaugele jalatoe alla, moodustades jalgade ümber mõnusalt sooja koti
 • alt kummi ja stopperiga reguleeritava pikkusega, lapse kasvades saab jalakatet pikemaks lasta
 • helkurid teevad käru pimedas hästi nähtavaks
 • loodud kasutamiseks koos Thule Urban Glide 2 või Urban Glide käruga, arvestades just selle käru raami mõõte
 • ainulaadne meie enda loodud disain, Sannale loodud lõige mida saab tellida vaid meilt ja mille valmistame käsitööna just Sinu jaoks

Sobib hästi kokku ka jalatugedega. Nii jalatoe klambritega kui ka suuremale lapsele loodud Sannale pika jalatoega.

Kui soovid jalakatet lühemale lapsele, võib Sulle sobida ka meie Thule jaoks disainitud lühem jalakate. Loe siit, mis erinevus on nende jalakatete variantidel.


Jalakatte värvuse saad ise valida. Kas tagasihoidlik must, must värvilise äärega või hoopis midagi kärts-mürts värvilist? Vaata kangavalikut ja galeriid tehtud töödest.


Klientide tagasiside

Greete-Lisette: “Vohh, see on mõnusalt suur kate”

Sannale jalakate koos Thule Urban Glide 2 käruga. Pikk mudel.

Laura: “Ma olen niiii nii rahul, see näeb tõesti ilus välja. See on väga praktiline, vangutan siin pead ja mõtlen, et vihmakile enne polegi mõtet kärule soetada kui alles suve kanti. Kate teeb oma töö ka vihma ja lumega hästi ära. Ja no niii nunnu on, ausalt suur aitäh!😍”

Maria: “Sai erinevalt katsetatud ja tulemus on selline, millega võib rahule jääda. Aitäh Sannale, nüüd on Thulel väga asjalik jalakate koos tuulekaitsega”

Sannale jalakate koos Thule Urban Glide 2 käruga. Pikk mudel.
Sannale jalakate, loodud kasutamiseks koos Thule Urban Glide 2 jalutuskäruga

Kristina: “Olen väga rahul”

Elery: “Valisime klassikalise musta värvi, et sobiks ka vajadusel muudele kärudele. Peamiselt kasutuses Thule UG2’ga. Nii soojakotiga (Voksi Explorer) kui ilma. Istub imeliselt – saab kinnitada täpselt nii nagu hing ihkab! Kui väga kiire on ja ei viitsi tuppa kinnitusi tooma minna, olen isegi turvakaare ümber kerinud ja hoiab kenasti, kuskile ei vaju. Kinnitustega kinnitamisest siis rääkimata.
Samuti saab ka kõrgust reguleerida – kas vastu kaarvarju, turvakaare kõrgusele või veel madalamale.
Sobib kasutamiseks erinevate jalatugedega.
Helgib pimeduses imeliselt ja hoiab meid turvaliselt! AITÄH!”


Paigaldusjuhend

Jalakatet on Thule Urban Glide küge võimalik kinnitada mitmel viisil. Tuuleklapp saab olla kas üleval või all. Eest rataste juurest olen plaaninud jalakatte ääre asetsema käru enda originaal jalatoe all, kuid mitmed kliendid on valinud ka kinnitada jalakatet ette ratta juurde.

Kui jalakatte pakist välja võtad, on sellel küljes üsna levinud kinnituse variant. Küljel on klamber, millega saad jalakatte ääred külgedelt käru põhja alla kokku tõmmata. Ülal tuuleklapi ääres on karabiinid, millega naksata kinni käru raamist.

Pakiga kaasas on ka komplekt teisi. Kui soovid, saad nende abil leida ka päris uue ja just endale sobiva kinnitusviisi. Kui sa neid ei vaja, võid paki ikkagi alles hoida. Nende abil võib olla võimalik sama jalakatet hiljem kasutada ka mõne teise käru mudeliga.

Siin on näha valik teiste klientide poolt valitud kinnitusvariante, mida nemad endale lemmikuks on valinud. Kui leiad veelgi parema viisi, saada mulle ka pilte! Panen need samuti teistele vaatamiseks siia välja.

Liina: “Meie panime sedasi, et krõpsukinnituse panime ümber sanga ja siis saime katte küljes olevad kinnitused selle krõpsu küljes oleva rõnga külge kinnitada. Väga hea süsteem sedasi. Ei jää kuskilt midagi lohvakalt.”

Margarita: “Kinnitasin ülevalt tulles eelviimastesse aasadesse kummi-nööbi kinnituse, mille kärul kinnitasin istumisosa seljatoe tagumise rihma külge. Kõige ülemistesse panin kummiga karabiini mõlemasse, et saab omavahel kokku seljatoe taha panna. See istumisasendis sobib. Pikali asendis kinnitan käruraamile ilmselt.”

Vaata ka meie teisi Thule UG2 ja Urban Glide jaoks disainitud tooteid.

Shopping Cart
Scroll to Top