Sannale klambritega kaarvarju pikenduse paigaldamine

Paigaldusjuhend:

Tugevam ja paksem pool kaarvarju pikendusest jääb pealmiseks pooleks. Õhem voodrita osa, mille küljes on klambri peade taskud on alumine pool.

Kinnita kaarvarju pikendus klambritega kaarvarju esiäärele kangast kandi või kanga külge, alustades paigaldust keskmisest klambrist ja liikudes kinnitustega äärte suunas. Kinnita klambrid üksteisest nii kaugele kui võimalik, nii jääb pikendus kenasti pingesse ja kena kujuga. Klambripead pista selleks ette nähtud taskutesse. Nii jäävad need kenasti peitu.

Kindlasti ÄRA PAIGALDA klambreid trossi/tugevdustraadi külge! See lõhuks klambri!. Kui kogemata seda siiski teed ja mõni klamber puruneb, saada oma kaarvari meile tagasi. Vahetame klambri tasuta ja saadame kärmelt kaarvarju pikenduse taas (sinu kulul) postiga tagasi.

ÄRA paigalda klambreid ka helkurmaterjalist äärekandi külge. See rikuks helkuri!

Nii EI TOHI klambrit paigaldada! Trossi või tugvdustraadi peale kinnitamine lõhub klambri!

Kui kaarvarju pikenduse murdekoht on transpordi käigus oma sileduse kaotanud, triigi pikendust NÕRGAL kuumusel ja see saavutab taas oma esialgse välimuse.

Shopping Cart

Sannale on puhkusel!

Sannale ladu on puhkusel 14.07-22.07. Selles vahemikus tellitud laokaup läheb teele 24.07.


Osa õmblejaid töötab ka puhkuse ajal edasi ning endiselt valmivad õigeaegselt (ning liiguvad ka õigeaegselt pakiautomaati) putukavõrgud, porikatted, rattakatted, transpordikotid ja tuuleklapid. Teiste toodete valmimisega tuleb sisse kuni 5 tööpäevane viide kodulehel lubatuga võrreldes.
Ilusat suve!

This will close in 20 seconds

Scroll to Top