Sannale putukavõrkude mudelivalik

Meie valikus on terve hulk erineva disainiga putukavõrkude mudeleid. Suurem osa neist on täpselt mõne käru mudeliga koos kasutamiseks loodud. Võrgu pikkus, laius, lükkesanga ava, küljeklambrid jm on just mõne konkreetse käru kuju järgi disainitud. Vali selline mudel vaid siis, kui soovid seda kasutada täpselt sama käruga, mille jaoks lõike tegime. Nii saame olla kindlad, et tulemus jääb just selline nagu plaanitud ja piltidel ning kirjelduses lubatud. Need võrgud võivad, kuid ei pruugi kokku sobidateiste käru mudelitega.

Kui aga sinu kärule ei ole eraldi putukavõrgu disaini loodud, vali meie eritellimus putukavõrk. Selle mudeli valmistame just Sinu soovitud mõõtudes ja Sinu käru kujuga sobituvate lisadega.

Tellides lisa ostukorvi lisaks putukavõrgu mudelile ka üks võrgukangastest. Nii teame, mis värvi võrk Sulle valmistada. Soovid mõtteid putukavõrgu värvuse otsustamisel? Millised näevad erinevad kangad kärude peal võrkudena välja? Vaata Sannale putukavõrkude galeriid.

Kõik meie võrkude lõiked on minu enda loodud ja valmivad käsitööna:

Millistele kärudele oleme putukavõrke loonud?


Eritellimus

Sannale putukavõrk universaalne

Eritellimus – putukavõrk sinu käru mõõtudes

Kärud on väga erineva kujuga, seepärast ei pruugi universaalne ühes klassikalises mõõdus võrk sobida sugugi iga käruga kokku.

Selleks, et teha võrk, mis katab kõik nii nagu vaja, valmistame võrke täpselt käru mõõtude järgi. Saadame sulle mõõtmisjuhendi ja valmistame võrgu lõike sinu mõõtudele vastava.

Kui käru kuju seda vajab, lisame külgedele klambrid ja korralikult suletava ava lükkesanga jaoks.

Nii saad kindel olla, et võrk katab kõik just täpselt nii nagu vaja!

Baby Jogger

Brio

Bugaboo

Bumbleride

Cybex

Concord

Easywalker

Emmaljunga

Joie

Mamas&Papas

Mountain Buggy

NordBaby

Nuna

Roan

Silver Cross

TFK

Thule

Valco Baby


Kui Sinu soovitud mudelit e poes veel ei ole, siis ei ole meil veel sinu käru võrgu mudelit mõõte. Kui aga oled valmis mõõdud ise võtma, saame sulle võrgu valmistada just Sinu soovitud mõõtude järgi. Selleks vali võrgu mudeliks meie universaalne käru putukavõrk. Sealt leiad vajaminevad juhendid võrgu mõõtude ja lisade valimiseks.

Kui soovid, võid käruga ka Jälgimäele mõõtmisele saabuda. Siin on võimalik eelnevalt kokkulepitud ajal laos olevaid variante oma kärule peale proovida.

Lui siiski midagi olemasolevat ei sobi, siis tööajal on eritellimusmõõdus võrgu lõike mõõtmine tasuta! (Kui sooviksid mõõtmist õhtuti või nädalavahetusel on teenustasu 15.-) 0,5-1 tunnise tööajaga valmistan sulle lõike, mis sobib täpselt Sinu käru mõõtude ja kujuga. Selleks aja kokku leppimiseks saada sõnum https://www.facebook.com/MinuSannale või e-kiri sannale@sannale.ee

Meeli Viljaste

Shopping Cart
Scroll to Top