Sannale punutav turvakaare kate Bumbleride Indie ja Speed kärule

Sannale Bumbleride Indie ja Speed punutav turvakaare katte komplekt on nii kenasti lükkesanga järgi disainitud, et jääb mulje, nagu oleks see juba koos käruga kaasa tulnud.

Katte saad ise oma kodus kärule peale punuda ja ei pea käru selleks kuhugi tooma. Lõiked turvakaare katte tegemiseks on meil juba olemas, nii, et tellimiseks midagi mõõta ei ole vaja!

Punutav kate sobib 2018,2019,2020,2021 ja 2022a Indie ja Speed mudelile!

Telli lisaks turvakaare kattele ka Bumbleride Indie / Speed jaoks loodud lükkesanga kate, et saada kokku eriti uhke komplekt.


Värvivalik

Vali endale sobilik kunstnaha variant SIIT! Nii teame, millisest nahast turvakaare katet sulle õmmelda.

Hooldusjuhend

Puhasta niiske lapiga või seebi ja veega.

Paigaldusjuhend

Turvakaare katte saad ise oma kodus kärule peale punuda. Kattega koos saadame sulle ka punumisnöörid, nõela ja üksikasjaliku punumisjuhend teksti, fotode ja videona.

Vaata videost, kuidas katte punumine välja näeb.

Kas valida lukuga või punutav turvakaare kate?

Sannale valikus on Bumbleride Indie ja Speed turvakaare jaoks lisaks punutavale kattele ka lukuga katte variant.

Lukuga variant meenutab originaalkatet, kuid on õmmeldud teisest materjalist. Seda on lihtne ja kiire lukuga paigaldada originaalkatte asemele. Sobib 2017*2022a Indie ja Speed mudelitele.

Punutav variant on aga nii kenasti lükkesanga järgi disainitud, et jääb mulje, nagu oleks see juba koos käruga kaasa tulnud. Paigalduseks kulub küll enam aega, kuid tulemus on uhkelt stiilne. (Vaata ka paigaldusjuhendit.) Sobib vaid 2018-2022a Indie ja Speed mudlitele.


Klientide tagasiside

Sannale turvakaare kate Bumbleride Era kärule punutav-2

Ellen: “Asjalik juhismaterjal, kaasas piisavalt punumisnööri (ka selleks puhuks, kui esimene ring nässu peaks minema) ning ei saa märkimata jätta, et küsimuste korral on väga kiire ja põhjalik klienditugi. Materjal näpu vahel mõnuuuss ja väga ilus. Oli mõnus tööprotsess!”


Vaata ka meie teisi Bumbleride Indie ja Speed käru jaoks disainitud tooteid ja universaalseid lisasid, mida sobivad samuti kasutamiseks koos Bumbleride Indie ja Speed käruga.

Soovid turvakaare katet teisele käru mudelile? Vaata kogu turvakaare katete mudelite valikut SIIT.

Shopping Cart

Sannale on puhkusel!

Sannale ladu on puhkusel 13.06-22.06. Selles vahemikus tellitud laokaup läheb teele 24.06


Osa õmblejaid töötab ka puhkuse ajal edasi ning endiselt valmivad õigeaegselt (ning liiguvad ka õigeaegselt pakiautomaati) putukavõrgud, porikatted, rattakatted, transpordikotid ja tuuleklapid. Teiste toodete valmimisega tuleb sisse kuni 5 tööpäevane viide kodulehel lubatuga võrreldes.
Ilusat suve!

This will close in 20 seconds

Scroll to Top