Lükkesanga ja turvakaare katete mõõtmisjuhend

Meie lükkesanga ja turvakaare punutavad katted valmivad täpselt sinu käru mõõtudes. Parima sobivuse tagamiseks saadame sulle tellides mõõtmisjuhendi ja valmistame nende mõõtude järgi just sinu kärule sobivad lõiked.

Enamus lükkesanga ja turvakaare katetest valmistame katet lõiked kliendi käru mõõtude järgi. Seda seepärast, et üllataval kombel on enamasti isegi sama mudeli kärudel mõõdud erinevad.

Mõõtmine pole keerukas ega pikk tegevus. Võtab aega umbes 10 minutit ja vajalik on pehme mõõdulint, pliiats ja maalriteip.


Kui tellid meilt lükkesanga või turvakaare katte, saadame sulle ka detailse mõõtmisjuhendi, kus kõik on põhjalikult selgitatud ja fotodega illustreeritud.

Vaata meie lükkesanga katete mudeli valikut SIIT

Vaata meie turvakaare katete mudelivalikut SIIT

Klientide tagasiside

Sannale lükkesanga kate Cybx Balios S kärule-3

Liisa: “Juhendid olid selged ja lihtsad kuni mõõtude võtmisest kuni nahatamis protsessi tegemiseks. Kõik sai punktuaalselt täpne ja jäi väga ilus.”

Birgit: “Minul on teenusele ainult kiidusõnu, suhtlus oli meeldiv, katted ise ilusad ja lihtsasti paigaldatavad. Kõik oli tehtud hästi arusaadavaks, videod ja pildid ja seletused igal sammul toeks. Soovitan kõigile.” 

Sannale lükkesanga kate
Shopping Cart
Scroll to Top