Sannale porikatete mudelivalik

Meie valikus on terve hulk erineva disainiga porikatete mudeleid. Kõik need on täpselt mõne käru mudeliga koos kasutamiseks loodud. Telli meie porikate vaid siis, kui soovid seda kasutada täpselt sama käruga, mille jaoks lõike tegime. Nii saame olla kindlad, et tulemus jääb just selline nagu plaanitud ja piltidel ning kirjelduses lubatud. Need porikatted võivad, kuid ei pruugi kokku sobidateiste käru mudelitega.

Millistele kärudga koos kasutamiseks oleme porikatteid loonud?


Baby Jogger

Bumbleride

Cybex

Emmaljunga

Joie


Lisaks siin näha olevatele mudelitele saame porikatet teha ka kõikidele nendele kärudele, mille istmekatete lõiked meil olemas on: BR Indie, BR Speed, Armadillo Flip XT, BJ City Mini, BJ, City Mini GT, BJ City Mini GT Double, Balios S, Britax B Agile, Britax B Motion, Bugaboo, BR Era, BR Indie Twin, Concord Camino, Easywalker Jackey, Emmaljunga Mondial, Joie Litetrax, Joie Mytrax, MB Duet, Ora Unto, Thule Urban Glide 2, Thule UG Double, VB Snap 4 Trend ja VB Snap Ultra Trend.

Kui Sinu soovitud mudelit valikus veel ei ole, siis ei ole meil veel sinu käru mudelit mõõte. Kui aga oled valmis mõõdud ise võtma, saame sulle porikatte valmistada just Sinu soovitud mõõtude järgi. Selleks saada meile joonis soovitud mõõtudega. Kui soovid, võid käruga ka Jälgimäele mõõtmisele saabuda või võid oma porikatte ise üles mõõta ja kuju meile saata. Täpsemat mõõtmisjuhendit vaata SIIT!

Meeli Viljaste

Shopping Cart

Sannale on puhkusel!

Sannale ladu on puhkusel 13.06-22.06. Selles vahemikus tellitud laokaup läheb teele 24.06


Osa õmblejaid töötab ka puhkuse ajal edasi ning endiselt valmivad õigeaegselt (ning liiguvad ka õigeaegselt pakiautomaati) putukavõrgud, porikatted, rattakatted, transpordikotid ja tuuleklapid. Teiste toodete valmimisega tuleb sisse kuni 5 tööpäevane viide kodulehel lubatuga võrreldes.
Ilusat suve!

This will close in 20 seconds

Scroll to Top