Sannale porikatete mudelivalik

Meie valikus on terve hulk erineva disainiga porikatete mudeleid. Kõik need on täpselt mõne käru mudeliga koos kasutamiseks loodud. Telli meie porikate vaid siis, kui soovid seda kasutada täpselt sama käruga, mille jaoks lõike tegime. Nii saame olla kindlad, et tulemus jääb just selline nagu plaanitud ja piltidel ning kirjelduses lubatud. Need porikatted võivad, kuid ei pruugi kokku sobidateiste käru mudelitega.

Millistele kärudga koos kasutamiseks oleme porikatteid loonud?


Bumbleride

Cybex

Emmaljunga

Joie


Lisaks siin näha olevatele mudelitele saame porikatet teha ka kõikidele nendele kärudele, mille istmekatete lõiked meil olemas on: BR Indie, BR Speed, Armadillo Flip XT, BJ City Mini, BJ, City Mini GT, BJ City Mini GT Double, Balios S, Britax B Agile, Britax B Motion, Bugaboo, BR Era, BR Indie Twin, Concord Camino, Easywalker Jackey, Emmaljunga Mondial, Joie Litetrax, Joie Mytrax, MB Duet, Ora Unto, Thule Urban Glide 2, Thule UG Double, VB Snap 4 Trend ja VB Snap Ultra Trend.

Kui Sinu soovitud mudelit valikus veel ei ole, siis ei ole meil veel sinu käru mudelit mõõte. Kui aga oled valmis mõõdud ise võtma, saame sulle porikatte valmistada just Sinu soovitud mõõtude järgi. Selleks saada meile joonis soovitud mõõtudega. Kui soovid, võid käruga ka Jälgimäele mõõtmisele saabuda. 0,5 tunnise tööaja ja +5.- lisatasuga valmistan uue lõike, mis sobib täpselt Sinu käru mõõtude ja kujuga. Selleks aja kokku leppimiseks saada sõnum https://www.facebook.com/MinuSannale või e-kiri sannale@sannale.ee

Meeli Viljaste