Porikatte mõõtmisjuhend

Meie valikus on juba olemas terve ports porikatteid. Vaata e-poodi, kas sinu käru mudeli porikate on juba meie mudelivalikus!

Kui sinu soovitud mudelit seal näha ei ole, kuid siiski sooviksid oma kärule porikatet tellida, teha sulle porikatte lõike sinu käru mõõtude järgi!

Kas saab käruga mõõtma tulla?

Jah, kui elad Jägimäe lähedal ja sul on mugav ajal käruga siia mõõtmisele tulla, siis mõõdan enda tööajal (9.00-16.00 eelnevalt kokkulepitud päeval) lõike sinu käru pealt ise ära. Lisatasu porikatte tellimishinnale sellest ei teki.

Kas saan ka oma kodus ise mõõta ja mõõdud saata? Kuidas?

Jah! Kui Jälgimäele tulek jääb kaugeks, võid saata meile ka ise enda käru pealt võetud porikatte mõõdud ja valmistame lõiked selle järgi.

Kõige mõnusam on võtta jäljend näiteks kasvuhoone kile peale permanent markeriga. Kile paistab läbi ja muudab jäljendi võtmise lihtsamaks. Kui tugevamat kile käepärast ei ole, saab hakkama ka poe paberkoti materjali või tapeeditükiga.

Enne mõõtmist võta meiega ühendus ja saada käru istumisosast pildid. Nii saan mõõtmist täpsemalt just sinu käru kujust sõltuvalt juhendada.

Üldiselt käib see aga nii, et joonsitad üles oma käru istumisosa kuju. Märgid sinna peale rihmapaelte asukohad, et teaksime kuhu porikatte sisse paeltele avad teha. Ja tuleks leida sobiv kinnituskoht, kuhu saaks kas krõpsupaela või sidumisnööride abil porikatte kinnitada.

Tulemuse saad saata kas fotodena või pakiautomaadi abil siia. Kindlasti ära postita mõõte enne, kui oled saatnud nendest fotod sannale@sannale.ee Vaatan enne veel üle, kas mul tekib lisaküsimusi ja vajaksin veel mõnd mõõtu.

Vaata ka, milliseid porikatteid seni juba teinud oleme. Äkki on sinu käru mudel ka juba nende seas olemas.

Shopping Cart

Sannale on puhkusel!

Sannale ladu on puhkusel 14.07-22.07. Selles vahemikus tellitud laokaup läheb teele 24.07.


Osa õmblejaid töötab ka puhkuse ajal edasi ning endiselt valmivad õigeaegselt (ning liiguvad ka õigeaegselt pakiautomaati) putukavõrgud, porikatted, rattakatted, transpordikotid ja tuuleklapid. Teiste toodete valmimisega tuleb sisse kuni 5 tööpäevane viide kodulehel lubatuga võrreldes.
Ilusat suve!

This will close in 20 seconds

Scroll to Top