Sannale disainitud tooteid, mis on loodud kasutamiseks kasutamiseks koos Thule Urban Glide 2 Double käruga

Thulel on väga erilise kujuga käru. Selle pikk istumisosa, lühike seljaosa ja pikk kaarvari on põhjused, miks Thule lõiked on enamasti teiste kärude lõigetest oluliselt erinevad.

Kui Sinu laps sõidab Thule Urban Glide 2 Double käruga, siis siin on meie toodete valik, mis on loodud kasutamiseks koos nende kärudega.

Sannale putukavõrk. Korralikult kinnine sääsekaitse Sinu lapsele, täpselt Thule Double mõõtude järgi valmistatud lõikega.

Sannale jalakate on tuule- ja piisakindel, ning kaitseb see sinu last külma eest.

Sannale vihmakile on suure õhuavaga, katab kenasti kogu käru, on väikeseks kokku pakitav, helkuritega ja hoiukott on komplektiga kaasas.

Sannale pikk jalatugi pikendab käru jalaosa nii, et ka pikemal lapsel on kärus mõnus magada. Jalatuge saab mugavalt hoiustada seljatoe taga asuvas hoiutaskus.

Jalatoe klambrid Thule Double jalutuskärule, mis sobivad jalatoeks lühemale lapsele.

Jalatugi - UG2 lühike

Rattakatted, mis koguvad pori endasse. Nii on Sinu esik ja auto mõnusalt puhtad. Esirataste kate on krõpsuga avatav, et sobituda käru ratta disainiga.

Vihmakile kott Thule Double originaal vihmakile mõõtudele. Vetthülgavast kangast vihmakile kott kinnitub käru raamile krõpsude abil.

Topsihoidja jalutuskärule XL

Topsihoidja XL, disanitud kasutamiseks koos Thule Urban Glide 2 Double raamiga.

Sannale kärupehmendus, mis sobib täpselt käru mõõtude ja rihmade asukohaga. Puuvillane nahasõbralik kattekangas ja veekindel kunstahast kannaosa kaitsevad sinu käru ja annavad sellele omanäolise välimuse.


Kõik need kärulisad on disainitud kasutamiseks koos Thule Double käruga ja need ei sobi kokku teiste käru mudelitega.

Vaata ka meie universaalseid lisasid, mida saab samuti kasutada koos Thule Double käruga.

Shopping Cart

Sannale on puhkusel!

Sannale ladu on puhkusel 13.06-22.06. Selles vahemikus tellitud laokaup läheb teele 24.06


Osa õmblejaid töötab ka puhkuse ajal edasi ning endiselt valmivad õigeaegselt (ning liiguvad ka õigeaegselt pakiautomaati) putukavõrgud, porikatted, rattakatted, transpordikotid ja tuuleklapid. Teiste toodete valmimisega tuleb sisse kuni 5 tööpäevane viide kodulehel lubatuga võrreldes.
Ilusat suve!

This will close in 20 seconds

Scroll to Top