Kaarvarju pikenduse mõõtmine

Sannale valikus on terve hulk juba välja töötatud ja testitud kaarvarju pikenduse mudeleid, kuid kui sinu käru ei ole veel seal nimistus, siis teeme pikenduse just Sinu soovitud mõõtude järgi igale käru mudelile! Selleks telli meie universaalne kaarvarju pikendus.

Sannale - kaarvarju pikendus/ päieksenokk

Selleks, et pikendus hakkaks käruga täpselt kokku sobima, soovitan VÄGA kaare kuju sobivus kodus käruga järele proovida. Võib juhtuda, et sinu kärule sobib ka “Harju keskmine kaarekujuline”, kuid võib juhtuda, et palju parem on hoopis kinnitusäärest sirge või hoopis nõgusa kaarega päikesenokk. Kuna tegu on eritellimustootega, mis ei ole pärast tagastatav, tasub see mõõtmisele kulutatud aeg loodetavasti end kenasti ära, kui lõpptulemuseks saabub pakis ideaalse kujuga kaarvarju pikendus.

Kodus kärule testkaare meisterdamiseks sobib väga hästi näiteks poe paberkoti materjal, tugevam tapeet või kasvuhoonekile. Kinnitamiseks sobivad kas nööpnõelad või maalriteip (ära kasuta kileteipi, see võib kärule liimised jäljed jätta).

Kui oled sobiva materjali leidnud, kinnita see keskelt oma kaarvarju välisäärele. Siis otsusta, kui suure kalde all olevat kaarvarju pikendust soovid ja kinnita mängu kaarvari kärule nii, nagu see oleks päris. Joonista peale sobiv kaare laius aga ära mine pikemaks kui 25cm. Nii on kindel, et ääretrossid kenasti tugevdusmaterjale kanda jaksavad ja nokk püsib käru peal kena. Kinnitusäär tee nokal 2cm lühem kui kaarvarjule mahuks, nii on kindel, et kinnitused kenasti ära mahuvad.

Arvesta mõõte valides kindlasti ka sellega, et kaarvarju pikendust kasutades jääks lapsele jalakatte ja päikesenoka vahele siiski piisavalt õhku nii, päikesenokk ei varjaks kogu käru avatud osa. Kuuma päikese all võib kinnises kärus lapsel olemine ohtlikult palavaks muutuda.

See pilt oma kärust koos äsja loodud paberist või kilest kaarvarju pikendusega saadagi mulle! Kas FB:MinuSannale või e-kirjaga sannale@sannale.ee Ma vaatan igaks juhuks üle, et kas tekib mingeid lisaküsimusi.

Lisa juurde ka foto, milline näeb saadud nokk välja põrandale laotatuna koos täpsete mõõtudega.

Selleks tõmba sirgjoon kaarvarju pikenduse nurgast nurgani (fotol punane). Lisaks märgi ära keskjoon (fotol keskelt ülalt alla). Keskjoonest iga 10cm kauguselt märgi ära, kui pikk kaarvari igast punktist on. Sel viisil saan siin õmblejale samade mõõtudega lõike joonestada. Kui mõõtes tekib kahtlusi või küsimusi, võta ühendust ja vaatame koos.

Kaarvarju pikenduse saab kinnitada käru külge kas peidetud klambritega, lukuga või krõpsupaelaga. Loe lähemalt, milline kinnitusviis enda käru päikesenokale valida.

Kaarvarju pikendus telli meie e-poest!

Kui soovid, saab samast materjalist teha ka jalakatte, vankrikoti, vankrikindad ja vihmakile koti. Nii saab veel eriti laheda komplekti kokku!

Shopping Cart
Scroll to Top