Sannale kaarvarju pikendus – universaalne

  • pikendab käru kaarvarju ja kaitseb sinu last päikese eest
  • päikesenokk kinnitub peidetud traksiklambritega käru noka esiäärele nii, et kinnitused välja ei paista
  • vett hülgavast kangast pealiskiht on hõlpsalt puhastatav
  • päikesenoka õmbleme sinu soovitud pikkuses ja laiuses
  • päikesenoka sees olev tugevdatud poroloon ja ääretraadid mõlemas küljes hoiavad kaare kuju kaunina 
  • ainulaadne disain, Sannale loodud lõige mida saab tellida vaid meilt ja mille valmistame käsitööna just Sinu jaoks

NB! Trakskilambritega kinnitatav pikendus sobib vaid kangast kaarvarju äärele. Nahale võivad klambrid jätta muljumisjäjed.

Telli Sannale kaarvarju pikendus meie e-poest!

Kinitusklambrid

Kaarvarju pikendus sobib kõikidele kärudele, mille kaarvarju eesäärde on võimalik kinnitada traksiklambrit.

Selleks peab olema võimalik kaarvarju eesäärest sõrmede vahele näpistada vähemalt 5-7mm ääre kangast.

Kui kahtled kas see kinnitusviis ja meie kaarvarju pikendused sinu kärule sobivad, saada pildid oma käru kaarvarju äärest ja käru mudeli nimetus sannale@sannale.ee või kirjuta meile sõnum FB:MinuSannale

Kuidas valida sobivad päikesenoka mõõdud?

Enn mõõtma asumist vaata meie kaarvarju pikenduste mudelivalikut. Võib juhtuda, et oleke sinu käru mudelile juba varem kaare pikendust teinud ja meil on mõõdud juba olemas.

Kui seal sinu käru mudelit veel ei olnud, ei ole sellest midagi. Me valmistame universaalset päikesenokka täpselt soni soovitud mõõtudes.

Mõõda oma kaarvarju esiäär, kuhu kavatsest pikenduse kinnitada. Tellides märgi soovitud mõõdud kommentaari väljale. Telli kaarvarju pikendus 2cm lühem, kui on sinu kaarvarju esiäär, nii on seda kõige mugavam paigaldada. (Mõõte saates kirjuta ka, et oled pikkuse mõõdust juba 2cm maha võtnud, siis ma ei hakka seda uuesti üle küsima).

Laius võiks olla kuni 25cm, siis saame olla kindlad, et päikesenokk jääb kenasti end püsti hoidma.

Arvesta mõõte valides kindlasti ka sellega, et kaarvarju pikendust kasutades jääks lapsele jalakatte ja päikesenoka vahele siiski piisavalt õhku nii, päikesenokk ei varjaks kogu käru avatud osa. Kuuma päikese all võib kinnises kärus lapsel olemine ohtlikult palavaks muutuda.

Päikesenoka lõike valmistan nende mõõtude põhjal mõlemalt küljelt kaarja. Enne valmistamist saadame Sulle valmis lõike mõõdud. Nii saad noka kodus käepärasest materjalist välja lõigata ja seda oma käru peale proovida. Abiks on näiteks poe paberikoti materjal, kasvuhoone kile või tapeet + nöönõelad või maalriteip. Kontrolli kindlasti saadud mõõte käru peal, sest erimõõduline toode ei ole tagastatav ja selle mõõte ja kuju ei saa pärast muuta!

Kaarvarju pikenduse lõike skeem mõõtudega
Sannale kaarvarju pikendus - universaalne

Erikujulised lõiked

Kui sooviksid selle asemel erikujulist lõiget, teeme ka seda. Mõnele kärule sobib hästi tavaärane kahelt küljelt võrdselt kaarjas, mõnele ühet küljelt sirge lõige, mõnele aga hoopis erikujuline. Kui sooviksid oma noka kuju ise valida, on seda hea teha käruga nokka mängides katsetades. Kasuta selleks kas tugevat kasvuhoonekile või näiteks poe paberkoti materjali. Kui kinnitad selle maalriteibi või nööpnõelte abil käru kaarvarju äärele, saad juba enne tellimist ära näha, millise nurga all ja kui pikk hakkaks soovitud kaare pikendus olema.

Kui sooviksid mõõtes lisa silmapaari või nõuannet ja abi mõõtmisel, või kasvõi videokonsultatsiooni noka kinnitsmisel ja selle kaldenurga valimisel, võta minuga ühendust ja vaatame mõõte koos. Selleks saada kiri sannale@sannale.ee või kirjuta meile sõnum FB:MinuSannale

Värvivalik

Kaarvarju pikenduse värvuse saad ise valida. Kas tagasihoidlik must, ühevärviline või hoopis midagi kärts-mürts värvilist?

Kui soovid kirjut või värvilist varianti eritellimuskangast, vali siit valikust endale sobilik kangas ja lisa valitud link tellimusele kommentaaridesse.

https://www.remps.ee/et/c/softshell

https://www.koojaloo.ee/kangad/jopekangad

https://riimetex.ee/tootekategooria/mustrilised-kangad/softshell-mustriline/mustriline-softshell-fliisiga/

https://riimetex.ee/tootekategooria/uhevarvilised-kangad-plain-fabrics/softshell/uhevarviline-softshell-fliisiga/

https://kangahaldjas.eu/tootekategooria/uleroivaste-kangad/softshell/

https://kangasemu.ee/kategooria/softshell/mustriline-softshell/

https://sunnyday.ee/tootekategooria/softshell/

https://www.kangasahver.ee/et/c/softshell

http://www.lipilapi.ee/et/c/softshell

Kui leiad aga sobiva softshelli ise mõnest teisest poest, siis tellime kanga sealt. Anna vaid oma valik teada.

Paigaldusjuhend

Alusta paigaldamist kaarvarju keskelt. Hoia klambri “pea” tema taskus, nii nagu see saabudes on. Sel viisil jäävad klambrid peitu nii alt kui pealt vaadates. Seejärel paigalda iga jrgmev klamber äärel eelmisest nii kauugele kui saab, nii et kaarvarju pikendus jääks kaarvarju peal kenasti siledalt ja pingesse ega tekitaks kortse.

Kui transpordi tõttu on vaja kaarvarju triikida, siis seda tasub teha nrgal kuumusel. Sünteerilised materjalid ei kannata kuuma.


Klientide tagasiside:

Sannale kaarvarju pikendus Emmaljunga City Cross, City korvile

JeKate Rina Emmaljunga City Cross 96*20cm päikesenokk “Sain eile noka kätte! Istub hästi, ma ei oodanud, et nii hästi! Olen väga rahul!!!

Sannale kaarvarju pikendus Emmaljunga Super Viking jalutuskärule

Tuuli: “Istub kui valatult”(Emmaljunga Super Viking)

Sannale univeraalne käru kaarvarju pikendus

Lisettile:”Omg täpselt nii tahtsingi. Praegu see madal päike ja kõik paistaks silma tibukesele. Megarahul.”

Keiu:”Sain oma kaarvarju pikenduse kätte ja kuna me alles vankris siis saab ka edukalt kasutada, pikad servad lükkasin kaare sisse. Aitäh!”


Vaata ka millistele kärudele lisavarustust teeme ja universaalseid kärulisasid, mida saab samuti kasutada koos erinevate käru mudelitega.