Sannale universaalne kaarvarju pikendus valmib sinu soovitud kuju ja mõõtudega!

  • pikendab käru kaarvarju ja kaitseb sinu last päikese eest
  • päikesenokk kinnitub kas klambrite, krõpsupaelaga või lukuga käru noka esiäärele nii, et kinnitused välja ei paista
  • vett hülgavast kangast pealiskiht on hõlpsalt puhastatav
  • päikesenoka õmbleme sinu soovitud pikkuses ja laiuses
  • päikesenoka sees olev tugevdatud poroloon ja ääretraadid mõlemas küljes hoiavad kaare kuju kaunina 
  • ainulaadne disain, Sannale loodud lõige mida saab tellida vaid meilt ja mille valmistame käsitööna just Sinu jaoks

Telli Sannale kaarvarju pikendus meie e-poest!

Kinnitusviisid

Sananle valikus on kolm varianti kaarvarju kinnitusviise. Klambritega, krõpsupaelaga või lukuga.

Kui soovid kaarvarju pikendada kogu suveks ja ei soovi paigaldamiseks midagi käru külge õmmelda, on klambritega kinnitus mugav variant.

Kui sooviksid pikendust mõnel päeval kastutada ja mnel mitte, on mugavam valdia krõpsupaela või lukuga variant, mis küll vajavad ka õmblemist.

Klambritega kinnitus

Klamrbitega kinnitus sobib kärule, mille kaarvarju eesäärde on võimalik kinnitada traksiklambrit.Selleks peab olema võimalik kaarvarju eesäärest sõrmede vahele näpistada vähemalt 5-7mm ääre kangast ILMA trossi/tugevduseta. Vaid puhast kangast/äärekanti. Tross lõhuks klambri hambad.

See kinitusviis on sobilik valik juhul, kui soovid kaarvarju kinnitada ja käru külge jättagi. Iga päev klambreid edasi ja tagasi liigutada ei ole eriti mõnus, kuna paigaldamine võtab ikka mitu minutit keskendunud tegevust, mis ei ole lapse kõrvalt alati sugigi mitte nii lihtne. Kui aga tead ette, et tahad et kaarvarju piekndus oleks kogu aeg küljes, sinu kärule klambrid kinnituksid ja soovid kaarvarju saada pikemaks ilma nõela pistmata, vali just see kinnitusviis.

Kui sa ei ole päris kindel et klamber sinu käru nokale, astu siit Jälgimäelt läbi ja proovi järele. Või kui see jääb kaugeks, telli endale vaid üks klamber ja proovi sllega järele. Nii on kindel, et pärast kaarvarju kindlasti kinnitada saad.

Võid ka saata pildid oma käru kaarvarju äärest ja käru mudeli nimetus sannale@sannale.ee või kirjuta meile sõnum FB:MinuSannale

NB! Kilambritega kinnitatav pikendus sobib vaid kangast kaarvarju äärele. Nahale võivad klambrid jätta muljumisjäjed.

Paigaldusjuhend

Klambritega kaarvarju pikenduse paigaldamist kaarvarju keskelt. Hoia klambri “pea” tema taskus, nii nagu see saabudes on. Sel viisil jäävad klambrid peitu nii alt kui pealt vaadates. Seejärel paigalda iga jrgmev klamber äärel eelmisest nii kauugele kui saab, nii et kaarvarju pikendus jääks kaarvarju peal kenasti siledalt ja pingesse ega tekitaks kortse.

Vaata videost, kuidas klambritega pikendust paigaldada!

Krõpsupaela või lukuga kinnitus

Need kinnitusviisid on hea valik, kui soovid kaarvarju pikendust tihti kärmelt peale ja maha saada, ning sind ei sega sugugi see, et esimeseks paigalduseks on vaja veidi vaeva näha ka õmblustööga.

See on ka hea kinnitus nendele kärudele, kuhu klambreid ei saakski kinnitada.

Mõnel käru mudelil käib kaarvarju karkass välja ja nii on võimalik viia kaarvari kohaliku õmbleja juurde ja lasta kõpsu/luku vastaspool seal käru külge kinnitada. Mõnel juhul on aga lihstam teha seda käsitsi oma kodus. Niit, nõel ja õmblusjuhend tulevad kaarvarjuga kaasa.

Paigaldusjuhend

Krõpsupaela või luku üks pooltest on kaarvarju pikenduse küljes ja teine pool tuleb lahtiselt kaasa. Selle saad enda käru kaarvarju külge sobivasse kohta õmmelda. Kas sisse äärekandi külge, voodrisse või kaarvarju peale, nii nagu soovid.

Vaata videost, kuidas lukk või krõpsupael käru kaarvarju külge õmmelda.

Kuidas valida sobivad päikesenoka mõõdud?

Enne mõõtma asumist vaata meie kaarvarju pikenduste mudelivalikut. Võib juhtuda, et oleke sinu käru mudelile juba varem kaare pikendust teinud ja meil on mõõdud juba olemas.

Kui seal sinu käru mudelit veel ei olnud, ei ole sellest midagi. Me valmistame universaalset päikesenokka täpselt sinu soovitud mõõtudes. Vaata siit täpset mõõtmisjuhendit.

Kui sooviksid mõõtes lisa silmapaari või nõuannet ja abi mõõtmisel, või kasvõi videokonsultatsiooni noka kinnitamisel ja selle kaldenurga valimisel, võta minuga ühendust ja vaatame mõõte koos. Selleks saada kiri sannale@sannale.ee või kirjuta meile sõnum FB:MinuSannale

Värvivalik

Kaarvarju pikenduse värvuse saad ise valida. Kas tagasihoidlik must, ühevärviline või hoopis midagi kärts-mürts värvilist?

Kui soovid kirjut või värvilist varianti eritellimuskangast, vali siit valikust endale sobilik kangas ja lisa valitud link tellimusele kommentaaridesse.

https://www.remps.ee/et/c/softshell

https://www.koojaloo.ee/kangad/jopekangad

https://riimetex.ee/tootekategooria/mustrilised-kangad/softshell-mustriline/mustriline-softshell-fliisiga/

https://riimetex.ee/tootekategooria/uhevarvilised-kangad-plain-fabrics/softshell/uhevarviline-softshell-fliisiga/

https://kangahaldjas.eu/tootekategooria/uleroivaste-kangad/softshell/

https://kangasemu.ee/kategooria/softshell/mustriline-softshell/

https://sunnyday.ee/tootekategooria/softshell/

https://www.kangasahver.ee/et/c/softshell

http://www.lipilapi.ee/et/c/softshell

Kui leiad aga sobiva softshelli ise mõnest teisest poest, siis tellime kanga sealt. Anna vaid oma valik teada.

Hooldusjuhend

Kui transpordi tõttu on vaja kaarvarju triikida, siis seda tasub teha nrgal kuumusel. Sünteerilised materjalid ei kannata kuuma.


Klientide tagasiside:

Sannale kaarvarju pikendus Emmaljunga City Cross, City korvile

JeKate Rina Emmaljunga City Cross 96*20cm päikesenokk “Sain eile noka kätte! Istub hästi, ma ei oodanud, et nii hästi! Olen väga rahul!!!

Tuuli: “Istub kui valatult”(Emmaljunga Super Viking)

Sannale kaarvarju pikendus Emmaljunga Super Viking jalutuskärule
Sannale univeraalne käru kaarvarju pikendus

Lisettile:”Omg täpselt nii tahtsingi. Praegu see madal päike ja kõik paistaks silma tibukesele. Megarahul.”

Keiu:”Sain oma kaarvarju pikenduse kätte ja kuna me alles vankris siis saab ka edukalt kasutada, pikad servad lükkasin kaare sisse. Aitäh!”


Telli Sannale kaarvarju pikendus meie e-poest!

Vaata ka millistele kärudele lisavarustust teeme ja universaalseid kärulisasid, mida saab samuti kasutada koos erinevate käru mudelitega.

Shopping Cart
Scroll to Top