Universaalne jalakate valmib sinu soovitud suuruses

Sannale universaalne jalakate sobib kasutamiseks kõikide käru mudelitega.

Valmistame katte sinu soovitud suuruses ja koos erinevate ümber paigutatavate kinnitusklambritega valmib sedasi jalakate, mis sobib just sinu kärule.

Tavalise ühe lapse käru jalakatte laius on kuni 85cm, kaksikute variandi laius alates 90cm. Pikkus kuni 110cm.

Kuidas valida jalakatte suurust?

Jalakatte laius

Mõõte valides jälgi, et jalakatte laius saaks külgedelt piisavalt suur, et ka koos turvakaarega kasutades ulatuks jalakatte äär 5-10cm üle käru istumisosa ääre. Nii ei saa tuul külgedelt lapseni.

Hea on, kui saad mõõta nii, et laps (või kahe lapse puhul lapsed) istuvad kärus, seljatugi üleval. Sellisel viisil mõõtes on kindel, et jalakatte laius saab piisav ja laps ise ka seljatoe ja jalakatte ääre vahele pärast ära mahub. Kui laps ise ei soovi modelliks olla, siis padi lapse kombe sees on samuti sobilik mõõtmisvaru hoidja.

jalakatte mõõtmisjuhend
Jälgi, et jalakate kataks käru külgedelt piisavalt ka turvakaarega koos mõõtes. Mõnikord on turvakaare kõrguse tõttu vaja valida oluliselt suurem mõõt, kui esiti tunduks.
jjalakatte mõõtmisjuhend

Jalakatte pikkust valides mõõda, et jalakate ulatuks võimalikult kaugele jaste jalgade või jalatoe alla. Nii on lapse varbad nii soojas, kui vähegi võimalik. Ka selle mõõtmise ajal hoia kärul turvakaart peal. Kui see on reguleeritav, tõsta turvakaar kõige ülemisse asendisse. Mõõtmist alusta kaarvarju juurest, tule keskelt ül turvakaare, ümber lapse jalgade ja jalatsite ja nii kaugele jalatoe alla kui võimalik (kui kärul ei ole jalatuge, siis ette alla, või ümber lapse jalgade tema jalgade alla, sinna kus soovid et jalakate lõppema hakkaks).

universaalse jalakatte laius

Arvesta mõõtes ka kasvuvaruga. Jalakattel on all reguleeritav kumm, millega saad laste kasvades jalatuge pikemaks lasta. Tellides arvesta pikima mõõduga, mida oma käruga vajada võiksid.

Universaalse jalakatte pikkus
Universaalse jalakatte pikkus
Mõõtmise ajaks on hea, kui saad ka lapse kärusse meelitada. Kui lapse jalad on käru jalatoest pikemad, tuleb jalakatte pikkuse mõõt hoopis teine, kui ilma lapseta.

Vaata pilte ja täpemat kirjeldust meie universaalsetest jalakatetest. Nii näed umbes ära, milline hakkaks Sinu käru jalakate välja nägema.

Soovid mõtteainet, mis värvi jalakatet tellida? Vaata galeriid meie varem tehtud jalakatetest.

Shopping Cart
Scroll to Top