Tallakummid

(3 arvustused)

10,00

Tallakummid, mis ei libise maha!

Oled tüdinud tallakummide pidevast tagasi panemisest? Sooviksid õues selle asemel lapsega hoopis mängida, mitte tallakummisega mässata?

Meie uued tallakummid EI TULE ÄRA!

 • kinnituvad saapa ümber mitte vaid alt, vaid ka eest
 • suurepärased väikese tallamustriga barefoot jalatsitele
 • tugevast täisnahast talla alune osa
 • venivast kummist reguleeritav nööpaukude osa
 • kaks eri mõõtu pisemale ja suuremale lapsele
 • ainulaadne disain, Sannale loodud lõige mida saab tellida vaid meilt ja mille valmistame käsitööna just Sinu jaoks

Laos olevad tallakummid postitame 1-2 päevaga. Järeltellimisel on valmimise aeg 1 nädal.

Soodushinnaga pakkumisel kuni 6.11.2022!

Tootekood: SKU tallakummid Kategooria:

Kirjeldus

Miks just Sannale tallakummid?

Meil on tänava ääres mõnusad kraavid, mis on talvel triiki lund täis ja kus on erakordselt mõnus sumpamas käia. Seda muidugi juhul KUI lumi saapasse ei tule! Nende tallakummidega saime lõpuks kogu perega rahus seal mütata, ilma et mina peaks pidevalt kindaid käest võtma ja kellegi saapast lund välja koukima ja tallakumme tagasi toppima, selleks et seda tegevust 5minuti pärast korrata. Loodan väga, et minu hoolika katsetamise tulemusel valminud tallakummid toimivad ka teil sama hästi.
Eriti mõnusad on need ka just barefoot jalatsite puhul, millel ei ole eriti tallamustrit ega ka tallakanda, kuhu tavapärased tallakummid end kinni naksata saaks. Proovi ära, usun et see talv tuleb sel viisil mõnusam!

Tallakummide suurused

Õmblusteta sirge täisnahast osa on väikesemal suurusel 9,5cm ja suurema suurusel 13,5cm. Jala ette jääva kummi pikkus on suuremal suurusel 15,5 ja väikesemal 13,5cm.

Sannale tallakummid-1-6

Väikesem suurus sobib hästi umbes 2-4a vanusele lapsele. Suurem alates 5a. Igaks juhuks on aga hea mõte jalatsid enne tellimist üle mõõta. Nii on kindel, et saad parimad tallakummid.

Sannale tallakummid Barefoot jalatsitele-2-2

2-4a

Sannale tallakummid Barefoot jalatsitele-2-2
5-10a

 

Vajaksid erimõõdulisi tallakumme? Anna oma soovist teada sannale@sannale.ee ja õmbleme tallakummid just sinu soovitud mõõtudes.

Tegemist on käsitöötoodetega ja valmistotoe mõõdud võivad siin antust erineda kuni 5mm. 

Paigaldusjuhend

Kõige lihtsam on tallakummid alla panna siis, kui õnnestub jalg pista jalatsisse nii, et nahaosa jääb kanna taha ja kummist osa jala ette. Siis satub tallakumm kohe jalatsi jaoks õigesse asupaika.

Kui aga jalg vupsab jalatsisse teisiti, siis saab tahapoole sattunud kummiosa ka talla alt läbi tõmmates ettepoole tuua, kui jalatsi ja kummi suurus seda võimaldavad. Natuke sikutamist on aga enamast

Vastupidavus

Sellised näevad Sannale tallakummid välja peale üht hooaega pidevat kasutamist talvekombel suurema ja aktiivsema lapsega. Nööpaugukumm on jäigemaks ja torukujuliseks veninud, õmbluste niidid veidi turritavad, kuid nööpaugud on terved ja hästi kasutatavad. Tallanaha osalt on jalatsi alt kulunud must värvus, kuid naha paksus on sisuliselt sama, mis kulutamata äärtel. Umbes taolist tulemust on arvatavasti kasutatud tallakummidest oodata.

Sannale tallakummid-0467

 

Hooldusjuhend:

Pesta käsitsi või masinaga kuni 40 kraadi juures.

NB! Tallakumme kasutades kummid ja talla all olev nahk liiguvad jalatsi peal. Kui jalatsid on valmistatud õrnast materjalist, jälgi kindlasti, et kummid ei vigastaks jalatsit ega hõõruks sealt värvi maha. Üldjuhul seda ei tohiks juhtuda, kuid tasub jälgida ja kahtluse korral koheselt tallakummide kasutamine lõpetada.

Lisainfo

Jalatsi talla laius

kuni 11,5cm (5-10a), kuni 8,5cm lai (2-4a)

3 arvustust tootele Tallakummid

 1. Merilin (toote omanik)

  Väga head!

 2. Kerttu (toote omanik)

  Tellisin 2 suurust. Laps kannab Bundgaard kummikuid s24 ja tallakummid need pisemad. Muidu mulje positiivne, aga vajuvad ikka ära suures lustimishoos. Vast võiks saada rohkem reguleerida tallakummide “kõrgust”, kuna kombekad ja püksid võivad eri varudega olla. Lisaks pildi, aga fail liiga suur.

 3. Annela

  Väga head tallakummid, püsivad ilusti talla all.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga