Emmaljunga Classic Chrome lükkesanga kate

(1 ülevaade)

35,00

Emmaljunga Classic Chrome lükkesanga kate on lihtne viis andmaks oma kärule stiilset ja erakordset välimust.

  • kunstahast nahatamise komplekt on ilmastikukindel ja tugev, mis teeb sinu käru lükkesanga vastupidavaks
  • professionaalse välimusega turvakaare katted saad ise oma kodus peale punuda ja ei pea selleks käru kuhugi kohale tooma.
  • kõik punumiseks vajalik on komplektiga kaasas juhend videona, punumisnöörid ja punumisnõel. Umbes tunni aja ja ristpiste keerukuses punumisega saad lükkesanga täielikult uuendada
  • tellides saadame sulle detailse juhendi oma lükkesanga mõõtmiseks ja parima tulemuse saavutamiseks valmistame katete lõiked just sinu käru järgi
  • ainulaadne disain, Sannale loodud tehnoloogia, mida saab tellida vaid meilt ja mille valmistame käsitööna just Sinu jaoks

Valmimisaeg 1-2 nädalat.

Lükkesanga värvuse  saad ise valida! (Vali sobiv kunstnaha toon vali SIIT).

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

Emmaljunga Classic Chrome lükkesanga kate

NB! Selle mudeli sisemine kurv ei tule 100% sile, fotodelt on näha, et punudes hakkab materjal sisekurvis krussitama. Kui selline tulemus segaks, soovitan mitte tellida. Kui aga ei segaks ja meeldib, siis heal meelel valmistame.

Kõikidel tootefotodel siin on sama komplekt. Suuremate voltidega variant on esimene punumine ja siledam variant teine. Siledama tulemuse aitas saada see, kui hakata punuma eelmisest teises suunas. Kui ülalt alla tulid voldid siis alt üles punudes õnnestus seda miskipärast hajutada ja tulemus tuli hoopis parem. Selle katte mudeliga on pisut pusimist, et kate kenasti peale saada. Aitab järkjärguline punumisnööride pingutamine ja sõrmedega voltide sättimine. Päris siledat tulemust siiski arvatavasti ei saa.

Klientide tagasiside:

Emmaljunga Classic Chrome lükkesanga kate
Katry: “Punumine oli väga lihtne. Suur aitäh, katted peal .Sel korral muutsin punumise suunda ning krussid jäid pisemad kui esimesel korral. Suunaga katsetasin, ühel pool alustasin vasakult, teisel paremalt. Kui krussid suured jäid, harutasin lahti alustasin punumist vastaspoolt. Mul hea meel, et nii hea tulemus jäi.”

 

Soovid näha, millised katted teistel käru mudelitel on välja tulnud?

Või tahaksid näha eri nahkade välimust kärude peal? Vaata SIIA.

 

Kõik tellitud katted on tehtud täpselt käru mõõtudega, et saada parim tulemus.

Saadame sulle mõõtmisjuhendi ja õmbleme katted täpselt nii suured, kui sinu käru vajab. Sest oleme näinud, et ka sama mudeli piires on lükkesangade mõõdud kärudel siiski erinevad. Punumine on selline mõnus nokitsemise töö, umbes ristpiste keerukusastmes tegevus ja võtab ühe komplekti peale panemiseks aega umbes tunni.

Pruun ja tumepruun nahk on pruuni punumisnööriga, kollane kollasega ja kõik teised toonid musta värvi punumisnööridega.

Lükkesanga nahatamise komplekt

Lükkesanga kate

Lisainfo

Kaal 0,1 kg
Mõõtmed 30 × 5 × 2 cm

1 arvustus tootele Emmaljunga Classic Chrome lükkesanga kate

  1. Katry

    Toode on hea alternatiiv lukuga katetele – jääb sõrmede all mõnus. Lisaks saab paigaldada juba olemasoleva katte peale seda rikkumata.
    Siiski sõltub tulemus mõõtmise täpsusest ning nõuab hiljem pisut pusimist. Kuid Sannale tiim jagab lahkelt õpetussõnu parima tulemuse saamiseks.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga