Sannale universaalne turvakaare kate

Sannale universaalne turvakaare kate on valmistatud täpselt sinu käru turvakaare mõõtudes!

Katte saad ise oma kodus kärule peale punuda ja ei pea käru selleks kuhugi tooma. Tellides saadame sulle ka üksikasjaliku mõõtmisjuhendi, mille põhjal joonesatme lõiked just sinu käru turvakaare mõõtudes.

Saada oma käru turvakaarest enne tellimist fotod!

Väga tore oleks, kui saadaksid juba enne tellimist fotod oma turvakaarest sannale@sannale.ee või sõnumiga FB:MinuSannale

Meie universaalsed katted hakkavad väga kenasti peale sirgetele ja laugetele turvakaartele. Kui turvakaar on väga järsu kurviga, võib juhtuda, et katte sisekurvi tekivad punudes krussikesed ja tulemus ei tule täiesti sile.

Kui saadad fotod, oskan enam vähem ennustada, milline tulemus sinu käru mudeliga jääks. Nii saad otsustada, kas mie pakutud katted sobivad Sulle.

Vaata kogu turvakaare katete mudelite valikut SIIT. Äkki oleme sinu kärule juba varem ka turvakaare katet teinud ja saad nii fotodelt näha, millised katted turvakaare peal välja näevad.

Telli lisaks turvakaare kattele ka universaalne lükkesanga kate, et saada kokku eriti uhke komplekt.


Värvivalik

Vali endale sobilik kunstnaha variant SIIT! Nii teame, millisest nahast turvakaare katet sulle õmmelda.

Hooldusjuhend

Puhasta niiske lapiga või seebi ja veega.

Paigaldusjuhend

Turvakaare katte saad ise oma kodus kärule peale punuda. Kattega koos saadame sulle ka punumisnöörid, nõela ja üksikasjaliku punumisjuhend teksti, fotode ja videona.

Vaata videost, kuidas katte punumine välja näeb.

Klientide tagasiside

Sannale punutav turvakaare kate Bumbleride Era kärule-6

Ellen: “Asjalik juhismaterjal, kaasas piisavalt punumisnööri (ka selleks puhuks, kui esimene ring nässu peaks minema) ning ei saa märkimata jätta, et küsimuste korral on väga kiire ja põhjalik klienditugi. Materjal näpu vahel mõnuuuss ja väga ilus. Oli mõnus tööprotsess!”

Sannale turvakaare kate Baby Jogger City Premier kärule

Sirli: “Mega-mega ilusad ja nii palju annab kärule juurde. Olen väga rahul!”


Vaata ka meie teisi universaalseid käru lisasid!

Shopping Cart

Sannale on puhkusel!

Sannale ladu on puhkusel 14.07-22.07. Selles vahemikus tellitud laokaup läheb teele 24.07.


Osa õmblejaid töötab ka puhkuse ajal edasi ning endiselt valmivad õigeaegselt (ning liiguvad ka õigeaegselt pakiautomaati) putukavõrgud, porikatted, rattakatted, transpordikotid ja tuuleklapid. Teiste toodete valmimisega tuleb sisse kuni 5 tööpäevane viide kodulehel lubatuga võrreldes.
Ilusat suve!

This will close in 20 seconds

Scroll to Top