Sannale punutav turvakaare kate Bumbleride Era kärule

Sannale punutav turvakaare katte komplekt on nii kenasti lükkesanga järgi disainitud, et jääb mulje, nagu oleks see juba koos käruga kaasa tulnud.

Katte saad ise oma kodus kärule peale punuda ja ei pea käru selleks kuhugi tooma. Lõiked turvakaare katte tegemiseks on meil juba olemas, nii, et tellimiseks midagi mõõta ei ole vaja!

Telli lisaks ka Bumbleride Era jaoks loodud lükkesanga kate, et saada kokku eriti uhke komplekt.


Värvivalik

Vali endale sobilik kunstaha variant SIIT! Nii teame, millisest nahast turvakaare katet sulle õmmelda.

Hooldusjuhend

Puhasta niiske lapiga või seebi ja veega.

Paigaldusjuhend

Turvakaare katte saad ise oma kodus kärule peale punuda. Kattega koos saadame sulle ka punumisnöörid, nõela ja üksikasjaliku punumisjuhend teksti, fotode ja videona.

Vaata videost, kuidas katte punumine välja näeb.

Kas valida lukuga või punutav turvakaare kate?

Sannale valikus on Bumbleride Era turvakaare jaoks lisaks punutavale kattele ka lukuga katte variant.

Lukuga variant meenutab originaalkatet, kuid on õmmeldud teisest materjalist. Seda on lihtne ja kiire lukuga paigaldada originaalkatte asemele.

Punutav variant on aga nii kenasti lükkesanga järgi disainitud, et jääb mulje, nagu oleks see juba koos käruga kaasa tulnud. Paigalduseks kulub küll enam aega, kuid tulemus on uhkelt stiilne. (Vaata ka paigaldusjuhendit.)


Klientide tagasiside

Sannale turvakaare kate Bumbleride Era kärule punutav-2

Ellen: “Asjalik juhismaterjal, kaasas piisavalt punumisnööri (ka selleks puhuks, kui esimene ring nässu peaks minema) ning ei saa märkimata jätta, et küsimuste korral on väga kiire ja põhjalik klienditugi. Materjal näpu vahel mõnuuuss ja väga ilus. Oli mõnus tööprotsess!”


Vaata ka meie teisi Bumbleride Era jaoks disainitud tooteid ja universaalseid lisasid, mida sobivad samuti kasutamiseks koos Bumbleride Era käruga.

Soovid turvakaare katet teisele käru mudelile? Vaata kogu mudelivalikut SIIT.

Shopping Cart
Scroll to Top