Sannale rihmapehmendused valmivad sinu valitud kangastest!

Kõik meie rihmapehmendused valmivad käsitööna ja konkreetse kliendi käru jaoks, seega on need alati täpselt käru mõõtudes ja sinu valitud kangastest õmmeldud!

Kangaid rihmapehmendusteks saad valida sellisest valikust

Puuvillased kärupehmenduste kangad 0,.-

Kunstnahad 0.-

Vetthülgavad kangad 10.-

Lisaks nendele, on meil laos ka terve kuhi kangaid, mis samuti rihmapehmendusteks sobivad, kuid mida ei ole jõudnud veel üles pildistada. Need on samuti täiesti tasuta valikus pakkuda. Kirjuta meile sannale@sannale.ee või sõnumiga FB:MinuSannale ja anna teada, mis värvitoonis või mustris kangaid näha sooviksid ja saadan sulle neist fotod.

Eritellimuskangast rihmapehmendused

Kui peaks juhtuma, et sobilikku kangast ei leidu ei e-poes ega meie laos, saame sinu valitud kangad kohale tellida ka mõnest e-poest. Tellimishinnale lisandub sel juhul 0,3m kanga tellimise maksumus.

Lingid, kust seast endale sobilik kangas valida on sellised:

https://sunnyday.ee/tootekategooria/dressikangas/mustriline/

https://www.remps.ee/et/c/mustriline-dressiriie

https://sunnyday.ee/tootekategooria/trikotaaz/mustriline-trikotaaz/https://sunnyday.ee/tootekategooria/trikotaaz/mustriline-trikotaaz/https://riimetex.ee/tootekategooria/mustrilised-kangad/mustriline-puuvillatrikotaaz/

https://riimetex.ee/tootekategooria/mustrilised-kangad/paksem-mustriline-trikotaazdressikangas/dressikangas-mustriline-aasaline/

https://www.remps.ee/et/c/mustriline-dressiriie

https://www.remps.ee/et/c/mustriline-trikooriie

https://kangasemu.ee/kategooria/trikotaaz/mustriline-trikotaaz/

https://kangasemu.ee/kategooria/dressikangas/mustriline-dressikangas/

Kui ka siis veel sobilikku kangast leidnud ei ole, anna märku ja otsin linke juurde.

Lisaks sellele, et saad rihmapehmenduste värvuse ja mustri ise valida, EI KAO need ka ÄRA! Kõik rihmapehmendused on õmmeldud seest krõpsupaeltega, mis nakkub käru rihmade külge, nii et need ei saa kogemata ära kukkuda ega ei jaksa ka laps neid ise küljest lahti harutada. Nii saad olla kindel, et pehmendused peavad vastu sama kaua kui käru!

Vaata, milliseid tooteid kärudele veel teeme!

Vaata, millistele kärudele lisavarustust pakume!

Shopping Cart

Sannale on puhkusel!

Sannale ladu on puhkusel 13.06-22.06. Selles vahemikus tellitud laokaup läheb teele 24.06


Osa õmblejaid töötab ka puhkuse ajal edasi ning endiselt valmivad õigeaegselt (ning liiguvad ka õigeaegselt pakiautomaati) putukavõrgud, porikatted, rattakatted, transpordikotid ja tuuleklapid. Teiste toodete valmimisega tuleb sisse kuni 5 tööpäevane viide kodulehel lubatuga võrreldes.
Ilusat suve!

This will close in 20 seconds

Scroll to Top