Käru jalakatte valmistame Sinu valitud kangast!

Otsid jalakatet, et külma ilmaga lapsele kärus lisakiht sooja pakkuda aga ei ole leidnud just täpselt seda õiget värvi ja mustrit?

Meil valid Sina ise, millisest kangast me Sulle jalakatte õmbleme. Eritellimuse puhul vali softshellkangas ükskõik millisest eesti e-poest ja käru jalakate meie enam kui 20 mudeli seast.Milliseid värve ja mustreid teised oma kärule valisid?

Oh, kõiksugu kaunist kraami on meie õmbluslaualt läbi käinud. Üks ilusam kui teine, silm lausa puhkab peal.

Värvilise äärega must jalakate

Sooviksid oma jalakattel midagi värvilist aga mitte liiga kirjut ega erksat? Siis on variant teha must jalakate värvilise äärega.

Saada kiri sannale@sannale.ee või kirjuta meile sõnum FB:MinuSannale ja saadame sulle valiku meie laovaliku kangajääkidest. Kui leiad sobiva kanga meie laovalikust on värvilise ääre lisatasu +5.-

Kui soovid, tellime äärekanga sulle kanga tellimise maksumuse lisatasuga kohale mõnest softshelli pakkuvast e-poest, mille lingid leiad ülalt. Kanga tellimise kogus sõltub jalakatte mudelist ja jääb vahemikku 0,2-0,4m

Mustast softshellist jalakate

Sooviksid jalakatet, mis on tagasihoidlik ja stiilne, siis vali meie musta värvi softshellist jalakatte variant. Kõik jalakatted tulevad helkurtriipudega, et käru pimedas hästi välja paistaks. (Kui soovid helkuriteta varianti, anna sellest tellides teada).

Musta värvi jalakatete ülemine äär on waterproof kangast, mis meenutab käru enda kaarematerjali kangast.

Komplektid

Soovid oma kärule VEEL erilisemat välimust? Sinu valitud jalakatte kangast saame samasse komplekti õmmelda ka vihmakile koti, kärukoti, rihmapehmendused, porikatte, päikesenoka ja vankrikindad. Miks mitte ka samas toonis turvakaare katte ja istmekatte.


Vajaksid abi otsustamisel ja valimisel? Kirjuta mulle ja vaatame koos. Kaks pead on ikka kaks pead.

Saada e-kiri sannale@sannale.ee

helista +372 58863122

või kirjuta meile sõnum FB:MinuSannale

Meeli Viljaste

Shopping Cart
Scroll to Top