Handcrafted stroller accessories and children’s products.

Unique design and original cuts by Sannale, ensuring comfort for your child and convenience for you.

Sannale mosquito net

Unique design for your child

Products you won’t find elsewhere

Every product is crafted with my own unique cuts that you won’t find elsewhere. Products are available exclusively at Sanna’s online store, offering you an exclusive selection.

Unique result

Each product is special because you choose the colors and patterns yourself. Our handmade products are created specifically for you.

Estonian handicraft

Every product is carefully crafted with dedication right here in Estonia, where our skilled seamstresses pay attention to detail and quality, creating products that not only assist you in everyday life but are crafted with care and consideration.

Excellent experience with stroller accessories

Sannale is the most well-known handmade stroller accessories brand in Estonia.. We are proud of our extensive product range, achieved through years of experience and innovation.

Slide
Kerttu Üprus

Ma olin üpris skeptiline nende eest avatud vihmakilede osas, sest arvasin, et vihma sajab sisse. Otsustasin siiski katsetada ja no nii hästi sobib kärule ning absoluutselt kuskilt vihma läbi ei tule.

Slide
Sandra Lõhmus

Sannalest saadud tooted on kvaliteetsed ning vastavad täpselt kliendi soovidele ning vajadustele. Hea on ka see, et kodulehel on toodud välja suur hulk erinavaid vankritarvikuid, mille olemasolust polnud kuulnudki kuid nüüd neid omades ei kujutakski elu nendeta ette. Super armas ja kiire teenindus! Soovitan igaljuhul 🙂

Slide
Kattre Rüütalu

Oleme mega rahul oma ilusate kakkudega ja kaarepikendusega. Ma olin see tüütu klient kes ei suutnud otsustada, sest kanga valikut oli palju aga see eest teenindus oli super/kiire/meeletult abivalmis. Järgmiste tellimisteni.

Slide
Aire Ots

Saime proovida neid ülimõnusaid põlvelappe. Kinnitamine pükstele oli väga lihtne juba sellepärast ,et nõelumiseks oli ette tehtud pisikesed augud ning kuna nahk on pehme siis see kohandub ilusti pükste liikumisega lapse põlvedel.
Nüüd on käputaval lapsel tunduvalt lihtsam liikuda libedal põrandal.

Slide
Kaidi Künnapuu

Cybex Miosele tellitud kaarvarju pikendus sobis kärule imeliselt ja oli väga lihtne paigaldada (klambritega). Suured tänud veelkord.

Slide
Sandra Oppar

Sannale tooted on heas mõttes sõltuvust tekitavad Easywalker Jackey jalutuskärule olen siit tellinud jalatoe, – katte, putukavõrgu ja vihmakile Selle aasta parimaid avastusi ja leide Sannale näol 🙂 Kiidan nii teenindust, personaalset lähenemist ning toodete kvaliteeti. Jalutuskäigud on nüüd veelgi nauditavamad ja beebsu uned pikemad. Tänud

previous arrow
next arrow

Stroller accessories that make life easier

Windproof foot covers, that keep your child’s feet warm and dry in any weather.

Rain covers , with large air vents, providing fresh air while maintaining complete rain protection.

Tightly fitting mosquito met, that protect your child.

Sannale putukavõrk kärule

Children’s products you won’t find elsewhere.

Tallakummid,that attach to the shoe both from the front and the back. This ensures that your child’s feet are dry and warm.

Sannale jalakummid

Skirt leggings,simultaneously comfortable and beautiful, suitable for crawling and standing activities. The perfect clothing item for little girls.

Satsiretuusid

Recliner replacement cover,made from your chosen fabrics. A cover made from your selected fabrics will blend perfectly with your style and home.

Sannale lamamistooli vahetuskate, loodud kasutamiseks koos Babybjörn lamamistooliga

Meeli Viljaste

Olen Sannale asutaja, kirglik käsitöömeister ja uute toodete välja nuputaja. Minu looming on alguse saanud oma pere vajadustes ja aastate jooksul on mu pisikesest ettevõtmisest välja kasvanud Eesti tuntuimaks käsitöö kärulisade tegija Sannale. Meilt välja saadetud pakkides on ülima hoolikusega just sinu jaoks loodud ja käsitööna õmmeldud iludused.

Loe lähemalt: Meie lugu


Shopping Cart

Sannale on puhkusel!

Sannale ladu on puhkusel 13.06-22.06. Selles vahemikus tellitud laokaup läheb teele 24.06


Osa õmblejaid töötab ka puhkuse ajal edasi ning endiselt valmivad õigeaegselt (ning liiguvad ka õigeaegselt pakiautomaati) putukavõrgud, porikatted, rattakatted, transpordikotid ja tuuleklapid. Teiste toodete valmimisega tuleb sisse kuni 5 tööpäevane viide kodulehel lubatuga võrreldes.
Ilusat suve!

This will close in 20 seconds

Scroll to Top