Käru transpordikoti suuruse mõõtmine

Sannale valikus on neli eri suuruses käru transpordikotti. S (68*76cm) mahutab kenasti lennuki käsipagasisse mahtuvaid kärusid. M (75*100cm) kott on keskmises mõõdus kärudele ja L (80*130) mahutab ka kõige suuremad kärud. XL (120*135cm) transpordikott on loodud kaksikute kärude jaoks.

Käru tooteinfos olevad mõõdud ei anna enamasti piisavalt infot, et selle põhjal saaks valida transpordikoti suuruse. Seda seepärast, et käru ei ole päriselt kuubiku kujuga ja mahub enamasti palju pisemasse kotti, kui mõõtude järgi arvata võiks.

Kõige kindlam viis õige suurusega koti tellimiseks, on selle mõõdud koos käruga järele proovida.

Seda on hea teha kas kilekoti või vana voodilina abil. Kui kott või lina ei ole sobivas suuruses, kuluvad teip või haaknõelad marjaks ära.

Meisterda kodustest vahenditest kott, mille suurus vastaks mõnele meie koti mõõtudest. Kott on paras siis, kui saad kenasti kotisuu kinni tõmmata.

Kui laiust jääb liiga palju, siis sellest ei ole midagi. Külgsuunas on meie kottidel reguleeritavad klambrid, mille abil saad koti ümber käru parajaks reguleerida.

Sannale transpordikott Bugaboo Butterfly kärule-1

Kui sul kodus käepärast koti meisterdamise materjali ei ole aga elad Jälgimäe lähedal, võid ka käruga siia mõõtmisele saabuda. Meil on selle tarvis siin ilusad roosat värvi testkotid olemas, mille sisse käru pistes leiad endale sobivaima koti mõõdu.

Shopping Cart

Sannale on puhkusel!

Sannale ladu on puhkusel 13.06-22.06. Selles vahemikus tellitud laokaup läheb teele 24.06


Osa õmblejaid töötab ka puhkuse ajal edasi ning endiselt valmivad õigeaegselt (ning liiguvad ka õigeaegselt pakiautomaati) putukavõrgud, porikatted, rattakatted, transpordikotid ja tuuleklapid. Teiste toodete valmimisega tuleb sisse kuni 5 tööpäevane viide kodulehel lubatuga võrreldes.
Ilusat suve!

This will close in 20 seconds

Scroll to Top