Sannale kärupehmendus Bumbleride Era kärule

Sannale Bumbleride Era kärupehmendus on täpselt käru istumisosa kujuga ja sobib kärusse nagu valatult! Istmekate püsib kenasti paigas ega libise ära ka siis, kui laps vankris rahmeldab.

Värvivalik

Kärupehmenduse õmbleme sinu valitud kangastes. Ise saad valida nii kunstaha kannaosaks kui värvilise pealiskanga.

Vaata tootekirjeldusest, millised on kangavalikud käruepehmendusteks!


Klientide tagasiside


Klientide tagasiside

Aet: “Tellisin helehalli pruuni nahaga istmekatte. Istub nagu valatult ja kenasti paigas on ka, ei libise ega vaju. Olen väga rahul”

Bretty: “Sannale mitte üksnes ei valmistanud kärule imehästi sobivat istmekatet, vaid oli ka äärmiselt abivalmis sobiva kanga valimisel. Lõpptulemusena sain käruga suurepäraselt sobiva istmekatte. Jäime igati rahule!”

Stella: “Sobib Erale ideaalselt ja püsib super hästi paigal – ei vaju ega libise ära ka siis, kui laps vankris rahmeldab jne. Teenindus on ka suurepärane!”


Vaata ka meie teisi Bumbleride Era jalutuskäru jaoks disainitud tooteid ning universaalseid lisasid, mis sobivad samuti kasutamiseks koos Bumbleride Era käruga.

Soovid kärupehmendust teisele käru mudelile? Vaata kogu mudelivalikut SIIT.

Shopping Cart

Sannale on puhkusel!

Sannale ladu on puhkusel 13.06-22.06. Selles vahemikus tellitud laokaup läheb teele 24.06


Osa õmblejaid töötab ka puhkuse ajal edasi ning endiselt valmivad õigeaegselt (ning liiguvad ka õigeaegselt pakiautomaati) putukavõrgud, porikatted, rattakatted, transpordikotid ja tuuleklapid. Teiste toodete valmimisega tuleb sisse kuni 5 tööpäevane viide kodulehel lubatuga võrreldes.
Ilusat suve!

This will close in 20 seconds

Scroll to Top