Sannale jalakatted – minu nägemus maailma parimast jalakattest

Oma esimese jalakatte tegin iseenda Joie Litetraxile. Mulle väga meeldis selle käru välimus ja see, kui vähe see esikus ruumi võttis. Kuid kui enne on olnud kasutuses Emmaljunga ja Gesslein, jäi sellel käru mudelil lisavarustuse osas ikka palju puudu. Kõige enam tundsin puudu jalakattest. Olin selle kasutamisega nii ära harjunud, et ei osanudki enam teisiti. Lihtsalt tuule ja tormi käes lapsega jalutamine tundus mulle üle mõistuse kummaline tegevus. Nii siis saigi alguse Sannale jalakatete seeria.

Käru kuju täpselt järgivad jalakatete mudelid

Minu jaoks olid eeskujudeks juba varem kasutatud Emmaljunga ja Gessleini mudelit. Soovisin jalakatet, mis eelkõige kaitseks last tuule eest. Seepärast disainin jalakatetele alati küljele piisava ülekatte käru raami ja kangastega, et tuul ei saaks mingil viisil lapseni ka siis, kui ta seal on otsustanud sapsima hakata. Eest tegin jalakatte nii pika, et lapse jalad satuks tuulekindlasse kotti ja jalakate kangas ulatuks nii kaugele, kui vähegi võimalik käru jalatoe alla. Soovisin, et jalakate ei oleks paksu vatiini või porolooniga, et see võtaks pakiruumis vähe ruumi. Viimaseks, kusjuures minu puhul mitte sugugi vähetähtsaks teguriks oli see, et soovisin et jalakate näeks HÄSTI ILUS välja. Oleks kujult täpselt minu käru kujuga kokku sobiv. Toetuks täpse kaldega köru turvakaarele. Oleks täpselt nii pikk, nagu käru disain võimaldab. Mahutaks kenasti ka paksema soojakoti. Oleks välimuselt “nagu tehasest” tundega, just kui oleks käru juba toodetud selle jalakattega koos. No ja ilusa mustriga muidugi ka veel. Seega sukeldusin värviliste ja kirjude vetthülgavate kangaste maailma.

Täpselt sellise jalakatte ma oma kärule ka tegin ja sama põhimõttega olen edaspidi loonud ka kõik teised jalakatete mudelite lõiked.

  • täpselt käru kuju järgi tehtud, kinnitused, turvakaare kuju, pikkus, laius ja stiil – kõik just ühe kindla käru mudeli jaoks loodud
  • piisavalt pikk ja piisavalt lai, et katte all oleks lapsel 100% tuulekindel pesa
  • vetthülgav
  • helkuritega
  • mahutab ka paksema soojakoti
  • täpselt seda värvi, nagu tellija sooviks
  • kvaliteetne ja vastupidav

Tormikatte tüüpi universaalne jalakate

Aja jooksul, mille jooksul sukeldusin üha enam ja enam kärude lisavarustuse maailma, lisandus meie tootevalikusse ka “storm coveri” tüüpi universaalne jalakate. Sellel ei ole kõik detailid täpselt käru kuju järgi timmitud, vaid see on loodud universaalsena sobima võimalikult paljude kärudega. Alt reguleeritava kummiga, et jalakate “kasvaks pikemaks koos lapsega”. Võrreldes tüüpilise tormikattega on sellel:

  • palju rohkem erinevaid kinnitusvariante, mille seest endale sobilik valida. Karabiin, krõpsupael, pöör kummiaasaga, reguleeritavad kinntituspaelad, ümber tõstetavad haagid.
  • Kinnitusi saab jalakattel eri paikadesse õmmeldud aasadesse ümber tõsta. Eks ikka selleks, et kate just enda käruga sobima panna.
  • Kuna kärude kujud on kaunis erinevad (kas või turvakaare kujust ja nurgast sõltuvalt), teeme neid ka täpselt kliendi vajadustele vastavalt nii pika ja laiana nagu keegi oma kärule soovib ja vajab.

Vaata fotosid, milliselt vahvatest kangastest oleme jalakatteid valmistanud.

Tutvu ka kogu meie jalakatete mudelivalikuga.

Enda kärule saad jalakatte tellida meie e-poest.

Mul on VÄGA hea meel, et oled tulnud meie kodulehele minu tegemisi uudistama ja suurima rõõmuga valmistame ka Sinule just sellise jalakatte nagu Sina igatsed ja Sinu käru vajab.

Meeli

Shopping Cart

Sannale on puhkusel!

Sannale ladu on puhkusel 13.06-22.06. Selles vahemikus tellitud laokaup läheb teele 24.06


Osa õmblejaid töötab ka puhkuse ajal edasi ning endiselt valmivad õigeaegselt (ning liiguvad ka õigeaegselt pakiautomaati) putukavõrgud, porikatted, rattakatted, transpordikotid ja tuuleklapid. Teiste toodete valmimisega tuleb sisse kuni 5 tööpäevane viide kodulehel lubatuga võrreldes.
Ilusat suve!

This will close in 20 seconds

Scroll to Top