Kuidas paigaldada Sannale pikka jalatuge Thule Urban Glide 2 ja 3 kärule?

Sannale pikk jalatugi pikendab käru jalaosa ja võimaldab sedasi ka pikemal lapsel kärus mugavalt pikali magada. Disainitud kasutamiseks Thule Urban Glide, Glide 2, UG 2 Double ja UG3 Double käruga.

Kui soovid oma UG2le pisemale lapsele lühemat jalatoe varianti, vaata ka meie lühikest Thule UG2-ga kasutamiseks disainitud jalatuge.

Jalatugi paigaldatakse käru põhja alla, libistades see tagant ette käru põhja ja rihmapaela vahele.

Thule Urban Glide 2 jalatugi
Sannale jalatugi Thule Urban Glide 2 kärul

Jalatugi on kaetud veekindla kangaga, nii et puhastada saab seda niiske lapiga. See on tugev metall+plast plaat, mis ei roosteta ja mida on väga keeruline kõveraks painutada.

Thule Urban Glide 2 jalatugi

Testimise mõttes palusime oma 6-aastsel seda kärus olles proovida. Suure rapsimise peale õnnestus plaat veidi kaardu saada. See oli võimalik tugevat jõudu rakendades pärast uuesti sirgeks painutada, kuid üldiselt on siiski arvata, et seda tavapärases käru mõõdus lapsel siiski teha ei õnnestu.

Hoiustada saab jalatuge käru seljal asuvas hoiutaskus.

Käru kokku pakkimiseks või sportimiseks eemalda jalatugi. Jooksmisel on lapsel ohtlik olla jalad ees asendis, sest õnnetuse korral võivad ta jalad viga saada. Kasuta jalatuge vaid jalutades või paigal seisvas kärus.

Shopping Cart
Scroll to Top