Sannale jalakate – kitsam või laiem mudel? Kumb valida Bumbleride Indie Twin käruga kasutamiseks?

Bumbleride Indie Twin käru jaoks on meil välja pakkuda kaks jalakatte mõõtu.

Enne tellimist vaata oma käru koos mõõdulindiga üle. Nii saad täpsema ettekujutuse, kui suurte jalakatetega on tegu ja kumba endale valida.

Mõlemad jalakatte lõiked on tehtud just Bumbleride Indie Twin käru kuju jaoks. Mõlemad on softshellist ja tuule- ning piisakindlad. Mõlemad on sama soojad. Mõlemad on meie e-poes jalakatete valikus saadaval.

Laiem / kitsam


Indie Twin laiem jalakate

Indie Twinile disanitud laiem jalakatte variant on nii pikk ja lai, et katab käru kenasti ka pikkade lastega paksudes soojakottides. Kui arvad, et võiksid sellises olukorras enda Twiniga jalakatet kasutada, vali laiem jalakatte variant.

  • Ülemise ääre laius 125 cm
  • Laius keskelt 135cm
  • Pikkus 105cm


Indie Twin kitsam jalakate

Kui kasutad käru väiksemate lastega, soojakottideta või eelistad lihtsalt väikesema jalakatte välimust rohkem, vali meie Indie Twinile disainitud kitsam mudel.

  • Ülemise ääre laius 98 cm
  • Laius keskelt 128 cm
  • Pikkus 105cm

Soovi korral saad suuruse hoopis ise valida!

Sooviksid jalakatet kinnitada ette ratta juurde, mitte jalatoe alla, nagu meie lõikel on plaanitud. Ja sel viisil jääb meie välja pakutud pikkus sulle liiga pikaks?

Mõõtsid ja nuputasid ja otsustasid, et soovid hoopis kolmandas mõõdus jalakatet?

Anna oma soovist teada! Õmbleme jalakatte nagunii just sinu jaoks, seega ei ole meil sugugi keerukas mõõte just sinu soovide kohaselt ka muuta. Saada kiri sannale@sannale.ee või kirjuta meile sõnum FB:MinuSannale


Vaata ka meie teisi tooteid, mida oleme disaininud kasutamiseks koos Bumbleride Indie Twin käruga.