Soodus!

Päikesenokk

(1 ülevaade)

20,0039,00

Päikesenokk on kiire ja lihtne viis pikendada käru kaarvarju.

Parim suvine lisa sinu kärule!

 • päikesenokk pikendab käru kaarvarju ja kaitseb sinu last päikese ja kuuma eest
 • kinnitub kiirelt ja lihtsalt ümber käru karkassi rihmapaela ja klambri abil
 • reguleeritav kinnituse rihmapael võimaldab päikesenokka kinnitada väga erineva ümbermõõduga kärudele
 • tugevdustross päikesenoka ääres hoiab kaare ääre kaunilt vormis
 • universaalne lahendus – ei mingit mõõtmist. Sobitub väga paljude erinevate käru mudelitega
 • kaks mudelit erineva kaare kujuga kärudele, mille seast saad valida enda käru kaarega sobivaima
 • tasuta tagastus. Kui sa ei tea, kumba kuju valida, telli mõlemad ja tagasta hiljem ülearune. 
 • ainulaadne disain, Sannale loodud lõige mida saab tellida vaid meilt ja mille valmistame käsitööna just Sinu jaoks

Soovid ise värvi ja mustrit valida? Saada kiri sannale@sannale.ee ja kirjelda, milline võiks sinu unistuste päikesenokk olla. Võibolla on just selline kangas meie laos olemas. 

 

Valmimisaeg

Laos olevad tooted postitame 1-2 tööpäevaga.

Kui kaare pikendust ei ole laos, siis valmistame selle sinu jaoks 1(-2) nädala jooksul.

Laovalik on hetkel väike. Kuid kohe kui tellimus saabub, siis teeme sinu valitud värvuses päikesenoka just sinu jaoks valmis.

 

Sirge või kaarja kinnitusäärega – kumb mudel valida?

Kui sinu käru kaarvarju kõige välimine detail on juba suunaga allapoole, sobib sinu kärule “ettepoole suunatud noka esiserv”. See tähendab, et päikesenokk pikendab kaart sama kaldega, nagu see kaare osa, mille peale päikesenoka kinnitad.

Sellisel päikesenokal on kinnitusäär kaarjas.

 

Kui sinu kaarvarju kõige välimine detail on suunaga ettepoole ja sooviksid päikesenoka abil selle kaldenurka muuta ja tuua allapoole, siis vali “allapoole suunatud noka esiserv”. Nii saad muuta kaare suletumaks, kinnisemaks.

Sellel päikesenokal on kinnitusäär sirge joonega.

 

Kui sooviksid täpsemat ettekujutust, kuidas päikesenokk sinu käru peal välja nägema hakkab ja tahad järele proovida, kumb mudel sinu käruga paremini sobib, saab seda hästi teha näiteks nii.

Lõika näiteks poe paberkotist välja päikesenoka umbkaudse kuju. Võid teha neid kaks. Üks lõika kaarja kinnitusäärega läätsekujuline ja teine sirge kinnitusäärega. Kui asetad selle kujutise ääre oma käru äärele, siis näed ära, millise kaldega hakkab päikesenoka esiäär olema. Selliselt näed ära, kumma noka esiäär hakkab hoidma sinule sobivas suunas.

 

Kui kahtled ja ei soovi mõõta, telli mõlemad variandid ja proovi kodus järele. Päikesenoka tagastamine on tasuta.

 

Paigaldus

Päikesenokk kinnitub rihmapaelaga ümber käru kaarvarju ka käru raami. Rihmapael on reguleeritava pikkusega, nii sobitub see täpselt sinu käru mõõduga. Kui rihmapael on pikem, kui sinu käru vajab, saad selle punuda ümber paela või võid ülearuse otsa ära lõigata. Peale lõikamist kuumuta rihmapaela ots leegiga, nii ei hakka see hargnema.

Hooldusjuhis

Pesta madalal temperatuuril, vajadusel võib triikida nõrga kuumusega. 

Kangastel on loomupärane omadus päikese käes pleekida. See paistab rohkem välja tumedamatel kangastel. Värvi ja mustrit valides pea seda silmas.

 

Tekkis küsimusi või vajaksid nõuannet? Võta ühendust ja vaatame koos!

Meeli Viljaste
 

Korduma kippuvad küsimused:

 

Kas valida kaarvarju pikendus või päikesenokk?

Kui sulle on oluline kiire ja lihtne paigaldus, soovid kaarvarju pikemaks eelkõige suvel, sooviksid päikesenokka tihti ja kiiresti peale ja maha võtta, siis vali oma lapse päikese eest kaitsmiseks päikesenokk.
Kui sooviksid kaarvarju muuta pikemaks aastaringseks kasutamiseks, see peaks olema talvele mõeldes paks ja soe, kinnituma võimalikult täpselt ja nähtamatute kinnitustega käru külge ja sind ei sega, et paigaldamine on aeganõudev ning sa ei plaanigi seda peale ja maha võtta, vaid paned käru külge ja jätad, siis vali kaarvarju pikendus.

Kas valida M või L suurus? M suurus sobib igal juhul igale kärule ja seda võid julgelt ka midagi mõõtmata tellida. Kui käru kaarvarjul on piisavalt pikkust, võib kenasti sobida ka L mõõt. Selleks mõõda mõõdulindiga oma käru kaarvarju äärt ja võrdle meie päieksenokkade mõõtudega, milline suurus sulle kõige enam meeldiks. Allapoole suunatud M mõõdus päikesenokal on kinnitusääre pikkus 86cm ja L 96cm. Ettepoole suunatud M mõõdul on kinnitusääre pikkus 79cm ja L mõõdul 91cm.

 

Kas saan tulla päikesenokka oma käru peale proovima? Jah, eelnevalt kokkulepitud ajal on Jälgimäel tööpäevadel vahemikus 9-16 võimalik tulla laos olevaid päikesenokki oma käega katsuma ja käru peale proovima.

Kas õmblete päikesenoka ka minu saadetud kangast? Jah, see võib olla võimalik. Palun saada oma kanga info meile e-kirjaga. Kui kangas sobib päikesenoka tegemiseks, siis õmbleme heal meelel ka kliendi kangast.

Kas saan tellida päikesenoka ka eritellimuskangast? Saab. Selleks saada e-kiri oma soovitud kanga lingiga sannale@sannale.ee Tellimishinnale lisandub 0,4 m kanga tellimise maksumus. Kangavaliku võid võtta meie kaarvarju pikenduste eritellimuskangaste seast. Siit allapoole kerides leiad rikkaliku valiku e-poode, mille valiku seast sobiv valida. Eritellimuskangast päikesenokad ei ole tagastatavad.

Kuidas saan oma päikesenoka tasuta tagastada? Kui sooviksid tagastuskoodi, saada mulle e-kiri ja saadan vastu koodi, millega saad toote tasuta tagastada.

Päikesenoka suurus ja mudel

M suurus, allapoole suunatud noka esiserv (76*34), M suurus, ettepoole suunatud noka esiserv (80*30cm), L suurus, allapoole suunatud noka esiserv (90*38), L suurus, ettepoole suunatud noka esiserv (90*38)

Vali materjal

Hall 2kihiline aeromoov (70% varju, 100% tuult), Hall maakaart (puuvillane), Hallil taustal flamingod (vetthülgav), Halliträpsuline – vetthülgav kangas, Helkurprindiga rebased tumesinisel (vetthülgav), Kurgedega valgel (vetthülgav), Lilled hallil taustal (vetthülgav), Must – vetthülgav kangas, Ohakad valgel taustal (vetthülgav), Öökulliga (vetthülgav), Püstised triibud (vetthülgav), Rebased puude vahel (vetthülgav), Rebased tumesinisel (vetthülgav), triibuline (vetthülgav), Valge 1kihiline aeromoov – 50% varju, 100% õhku

1 arvustus tootele Päikesenokk

 1. Eesti

  Anne

  Väga vajalik täiendus kärule suveks. Tahestahtmata on täislamavas asendis vankri kaarvari liiga lühike, aga päikesenoka abil saab selle täpselt parajalt pikemaks. Ja noh, sobitub ideaalselt juba eelnevate toodete juurde 🙂

  Pilt #1 kasutajalt Anne
 2. Eesti

  Raili

  Super leiutis, asendamatu suvel 🤩 Sobib meie kergkärule ideaalselt, nii multifunktsionaalne, saab sättida kärule igatipidi ja ei pea küljest ära võtma. Ja käru näeb ka palju kenam välja 🤩☀️ Suured tänud, Meeli! Teed imelist tööd! 😊

  Pilt #1 kasutajalt Raili
  Pilt #2 kasutajalt Raili
  Pilt #3 kasutajalt Raili

Show only reviews in Eesti (2)

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart
Sannale päikesenokk kärulePäikesenokk
20,0039,00Vali
Scroll to Top