Pikk jalatugi

(4 arvustused)

35,0065,00

Loodud kasutamiseks koos Thule Glide, Thule UG2 või Thule Double käruga.

 • jalatugi on valmistatud tugevast komposiitplaadist ja kaetud veekindla musta kangaga.
 • pikendab käru jalatuge 22cm võrra. Paigaldatakse käru põhja alla.
 • käru kokku panemiseks tuleb jalatugi eemaldada, hoiustada saab käru seljal asuvas hoiutaskus.
 • ainulaadne disain, Sannale loodud lõige mida saab tellida vaid meilt ja mille valmistame käsitööna just Sinu jaoks

Laos olevad jalatoed saadame välja 1-2tööpäeva jooksul. Järeltellimisel on valmimisaeg 1-2 nädalat.

Tootekood: SKU0020_Thle jalatugi pikk Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Vali 1 jalatugi, kui kasutad teises käru pooles vankrikorvi või kui üks lastest on nii lühike, et tema lapsed jalatuge nagunii ei toeta.

Kui siiski mõlemal poolel on jalatoe alla toetust vaja, telli kaks jalatuge. Kas kaks pikka või üks pikk ja üks lühike. Muidu jääb käru enda jalatugi ühelt poolelt liiga nõrgalt toestatud.

 

 

NB! Jalatuge tohib kasutada vaid jalutades või parkivas kärus. Jooksmise ajal on jalatoe kasutamine õnnetuse puhul lapse jalgadele ohtlik!

 

Klientide tagasiside:

Thule Urban Glide 2 jalatugi
Sandra: “Vanaema käru nüüd jalatoe võrra ning vihmakilekoti võrra rikkam! Megaaaaa rahul! ? “

 

Thule Double jalatugi
Eelikale

Lisainfo

Kaal 1 kg
Mõõtmed 50 × 35 × 1 cm
Kogus

1tk, 2tk

4 arvustust tootele Pikk jalatugi

 1. Eelika

  Thule Urban Glide2 Double käru puhul, mille jalaosa on lapse kohta suhteliselt kitsas, allapoole kaldu ning mõlema lapse välimine jalg jääb justkui pooleldi “ ei kellegi maale” või “maa ja taeva vahele” kõlkuma, on see pikk jalatugi, lapsele mugava magamisasendi loomiseks, suurepärane abimees! Meie pere lapsed, kellest üks on juba 4,5a ja teine 2,5a, naudivad endiselt pikki õuetudusid kärus; mis seal salata, emme ise on kärsitu “ kõndimismankakk”, kes ei suuda laste lõunaune ajal toas passida – jalatugi on nii suurte laste puhul asendamatu. Leida jalutuskäru, millel oleks vägilastele vääriline kandevõime ning piisava pikkusega seljatugi, et lapsuke pikali mahuks, on keeruline a toob endaga selliseid “ ma annan alla – see on võimatu missioon” kategooriasse kuuluvaid ja unetuid öid pakkuvaid ahastusmõtteid, aga leida sellele kärule ka mugavuslisade pakett , mis tooks pilvepehmuse une – see on tase! Võin nüüd südamerahus oma “ beebidega” seda kodukontori ja lasteaedade kinnioleku aega nautida! 🙂

 2. Sandra

  Megaaaaa toode! Lapse jalad alatasa rippusid ning seetõttu oli uni häiritud ja üldse mitte nii pikk kui võiks. Jalatugi aga muutis kogu lugu – laps magab mõnusad pikad uned ja saab end sirutada. Lihtne paigaldada ja mugav kaasa võtta. Soovitan!! Lisaks ka superkiire tarne.

 3. Kaili K. (toote omanik)

  Toimib.

 4. gertu.vi (toote omanik)

  Olen väga rahul ja tänulik meie pere jaoks nii olulise asja eest. Täiesti asendamatu toode kärule, et lapsed saaksid loomulikus asendis lõunaund magada. Lihtne paigaldada ja mugav hoiustada käru seljatoe taga.

  Pilt #1 kasutajalt gertu.vi
Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.