TUUTupadjad

TUUTut meenutav beebi küljepadi on nii magamisel, pisibeebi kõhutamisel kui ka voodis lapse toitmisel mõnus abiline. Tugipadi käib magavale lapsele selja taha külje alla, et hoida beebit magamise ajal küliliasendis ja seega tagada beebile turvaline uni. Tatrakestadest padi võtab kasutades beebi kehakuju järgi oma vormi, padja raskus ei lase tita niheledes padjal paigast ära liikuda, toetades nii beebi õiget magamisasendit.
Padi on ka mõnus abiline lapse voodis toitmisel. Kui padi last seljalt toetab, ei kuku laps emast eemale ja muudab nii lapse toitmise veelgi mugavamaks.
Kui beebi magab perevoodis oma vanemate vahel, saab patja kasutada "tõkiskingana" beebi ja isa vahel. Nii on isal turvaline tunne ja teab et ei keera lapsele peale, sest enne tuleb vastu padi ja sellest on end päris keeruline kogemata üle keerata.
Et pisibeebi kaelalihaste tugevdamiseks vajalikku kõhutamisaega meeldivaks teha, saab panna TUUTu lapsele rinna alla teda toetama.
Kui laps õpib end kõhuli keerama, saab TUUTu panna lapse ette käte jalgade vahele lapsele kaissu. Nii ei keera beebi end unesegasena kõhuli, et siis imestusest kogemata üles ärgata.

Tatrakestad lasevad hästi õhku läbi ja ei tekita higistamist, nendes ei paljune tolmulestad.
Padja suurus: 32*16cm.
Padjad on pestava püüriga, mille värv, muster ja kujundus sünnivad vastavalt tellija soovile.


Padja tellimishind 30.-

Soovi korral saab padjale lisaks tellida aplikatsiooni (tudulind, lilled vm)
- Lisatasu alikatsioonile: 7.-